Jak zainstalować Windows Search na Win 7?


(Wypych Karol) #1

Witam,

 

Nie mam zainstalowanego pragramu windows search w swoim win 7. Próbowałem w panel sterowania/włącz funkcje ale nic tam nie ma. W uruchom/services.msc również nie widzę windows search czy jest może wyłączany czy automatyczny. Wogóle go nie ma w mojej wersji Win 7 a bardzo by mi sie przydał. Proszę o pomoc...

 

Pozdrawiam


(bart86) #2

jaka wersja win7? windows search jest zbędna zabiera ram w sumie po nic, indeksuje pliki żeby szybciej system mógł je znaleźć przy opcji "szukaj" bez tego też je znajduje tylko troszkę dłużej tak żartem zamiast sekundę to dwie


(Wypych Karol) #3

windows 7 professional 64 bit, chodzi mi o to że nie mam opcji "szukaj" w pasku start... a chciałbym mieć tą funkcję. Obojętne czy bedzie to przez windows search czy w inny sposob.


(falcon89) #4

Panel sterowania, Programy i funkcje, po lewej stronie Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows, zaznacz Windows Search i kliknij OK, uruchom ponownie system.


(Bogdan_G) #5

Możesz pobrać program wise jetsearch. Niewielki, ale w sekundę znajdzie tysiące wyników. możesz przypiąć do menu start.


(Wypych Karol) #6

 

Heh, takie rzeczy to już sprawdziłem, nie jestem gimbem ktory nie korzysta z wujka google... dlatego też piszę posta że ani w funkcjach systemu windows ani w services.msc nie ma żadnego Windows Search.

 

 

To nie jest odpowiedź na moje pytanie. Chciałbym mieć jednak funkcję szukaj w menu start.


(Szeryfuniu) #7

System oryginalny???