Jak zainstalować windowsa na netbooku bez DVD-Roma?

Posiadam netbooka http://www.toshiba.ohoh.pl/?p=toshiba-n … e-01m021pl Na nim jest zainstalowany Win XP HOME. I trochę już go przycina. I chciałbym zainstalować “swój” Windows. A mianowicie XP Professional. Niby ten netbook ma Procek: 2x 1,6Ghz, 1gb Ram, i kartę graficzną 128mb. A na nim się ścina NFS Most Wanted! (Wymagania: 1.4 GHz, 256MB RAM, grafa: 32MB) Czyli jednak przeinstalowanie windowsa by się przydało. Tylko jest taka opcja, że nie potrafię skorzystać z tego http://walendowski.com/2009/02/19/insta … eci-flash/ i Czy dało by się np. wrzucić instalkę na partycję dysku i ją “jakoś” uruchomić? Proszę o pomoc.

możesz z pendriva zainstalować http://www.vista.pl/porady/974_jak_zain … _usb_.html

potrzeby pendrive i http://wintoflash.com/download/en/ musisz miec tez obraz .iso windowsa

ten program zrobi reszte, poźniej bootuj z pendriva i instalator ruszy

Udało się zainstalować Windowsa. Proszę jeszcze nie zamykać tematu. Mam jeszcze pytanie, co zrobić jak ucina “widok” gry. Czarną ramką zaznaczyłem jak to wygląda na laptopie. http://imageshack.us/photo/my-images/68 … 26d00.jpg/

Kolego skoro ta twoja Tośka ma “dysk DVD odzyskiwania firmy Toshiba” czyli Partycję Recovery z której system można przywrócić, to dlaczego chcesz instalować windę z innego nośnika?