Jak zainstalować XP (niższą wersję xp niż jest)?

Mam windows xp pro speed a chcę zainstalować podstawową wersję xp ( od microsoftu). Jak jest rozruch z cd i naciskam klawisz to pisze że nie może znaleźć pliku bootinfo.inf

Jak w systemie uruchamiam z płyty setup.exe i jest okno to klikam zainstaluj system win xp i pisze że moja aktualna wersja jest wyższa niż ta którą chce zainstalować. Pisze też że mogę też usunąć ten obecny system i dopiero potem zainstalować. Ale nie pisze jak to zrobić czyli jak usunąć system bez instalacji nowego albo jak sformatować dysk z systemem. Chodzi oto, że chcę usunąć system zanim włożę płytę z xp

Włóż płytę z systemem jaki masz, wejdź w instalator i usuń partycję z systemem, uruchom ponownie komputer, włóż właściwy dysk z systemem.

Moim zdaniem płyta nie jest botowana, a tego XP którego chcesz zainstalować to masz orginalnego czy pirata??? I jeszcze jedno nie zainstalujesz starszej wersji jak posiadasz aktualną. Jeszcze taki prosty przykład: tak jak byś zaktualizował WMP 9 do 10 lub 11 to z powrotem nie będziesz mógł zainstalować 9