Jak zainstalowac?

(Lewy) #1

Witam. Mam problem. Sciagnolem program BitTorrent ale gdy klikam na ikonke " setup bittorent " wyswietla mi sie okno : '' BitTorrent has been successfully installed! " sciagalem juz ze wszystkich mozliwych stron i zawsze wyskakuje to samo :frowning: Jak to zainstalowac?

(Beed) #2

Poprostu ju偶 go zainstalowa艂e艣 sprawd藕 w C:\Program Files\Bit torrent . Tam napewno jest.

POZDRO :slight_smile: :slight_smile:

(Adi171717) #3

Jesli nie pod ta lokalizacja to wpisz w wyszukiwarce plikow na Twoim dysku bittorrent i zobacz czy znajduje sie ten program w:

start->ustawienia-> panel sterowania->dodaj lub usun programy i zobacz na wszelki wypadek czy zeczywiscie masz to zainstalowane :lol:

(Lewy) #4

Dzieki :smiley:

(system) #5

BitTorrent nie robi 偶adnych skr贸t贸wm o ile si臋 nie myle 偶eby go uruchomi膰. On si臋 w艂膮cza wtedy gdy mamy co艣 艣ci膮ga膰 z Torrenta :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam

(system) #6

Dok艂adnie tak jest. teraz po prostu skorzystaj z link贸w z np. xxxxxxxxxxx (zmieniono Alien)

O godz. 16.58 skasowa艂em dubla tego posta.

Sorry

Asterisk

Co jak co ale Pawek po Tobie si臋 nie spodziewa艂em podania linku do takiej strony. Strona, z kt贸rej mo偶na 艣ci膮gn膮膰 mas臋 pe艂nych gier, program贸w, film贸w itd.

Alien

(Szczyglis) #7

* Je偶eli problem wydaje si臋 艂atwy, to jest trudny.

* Je偶eli problem wydaje si臋 trudny, to jego rozwi膮zanie jest prawie niemo偶liwe.

* To co wygl膮da na niemo偶liwe potrafi rozwi膮za膰 nawet twoja te艣ciowa i to bez pomocy komputera.

HAHA - Pawek : SWIETA RACJA STARY.

Okolo minuty zajelo mi doszukanie sie jakiegos sensu w tym tekscie i powiem ci ze to naprawde ZYCIOWO-BINARNY text !

(bolek 2) #8

Plik ma ponad 1.2 GB. Czy da si臋 zatrzyma膰 prace bittorrenta a po restarcie kompa go wznowi膰? :frowning:

(Del15piero) #9

Tak potek zaczynasz 艣ci膮ganie od nowa i pokazujeszm iejsce tamtego i 艣ci膮ga cie sie od sko艅czonego pobierania