Jak zainstalowac?

Witam. Mam problem. Sciagnolem program BitTorrent ale gdy klikam na ikonke " setup bittorent " wyswietla mi sie okno : ‘’ BitTorrent has been successfully installed! " sciagalem juz ze wszystkich mozliwych stron i zawsze wyskakuje to samo :frowning: Jak to zainstalowac?

Poprostu już go zainstalowałeś sprawdź w C:\Program Files\Bit torrent . Tam napewno jest.

POZDRO :slight_smile: :slight_smile:

Jesli nie pod ta lokalizacja to wpisz w wyszukiwarce plikow na Twoim dysku bittorrent i zobacz czy znajduje sie ten program w:

start->ustawienia-> panel sterowania->dodaj lub usun programy i zobacz na wszelki wypadek czy zeczywiscie masz to zainstalowane :lol:

Dzieki :smiley:

BitTorrent nie robi żadnych skrótówm o ile się nie myle żeby go uruchomić. On się włącza wtedy gdy mamy coś ściągać z Torrenta :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam

Dokładnie tak jest. teraz po prostu skorzystaj z linków z np. xxxxxxxxxxx (zmieniono Alien)


O godz. 16.58 skasowałem dubla tego posta.

Sorry

Asterisk


Co jak co ale Pawek po Tobie się nie spodziewałem podania linku do takiej strony. Strona, z której można ściągnąć masę pełnych gier, programów, filmów itd.

Alien

* Jeżeli problem wydaje się łatwy, to jest trudny.

* Jeżeli problem wydaje się trudny, to jego rozwiązanie jest prawie niemożliwe.

* To co wygląda na niemożliwe potrafi rozwiązać nawet twoja teściowa i to bez pomocy komputera.

HAHA - Pawek : SWIETA RACJA STARY.

Okolo minuty zajelo mi doszukanie sie jakiegos sensu w tym tekscie i powiem ci ze to naprawde ZYCIOWO-BINARNY text !

Plik ma ponad 1.2 GB. Czy da się zatrzymać prace bittorrenta a po restarcie kompa go wznowić? :frowning:

Tak potek zaczynasz ściąganie od nowa i pokazujeszm iejsce tamtego i ściąga cie sie od skończonego pobierania