Jak zainteresować dziewczynę?

Witam! Otóż, mam takie pytanie do was, niezwiązane z tematykę vortalu ;]

A więc, jako że z natury jestem człowiekiem nieśmiałym, chcę się was poradzić jak dać dziewczynie znak, że się nią interesuję tzn. podoba mi się :smiley:

Wiem, że to dziwne, ale poradźcie coś xdd

Kumpel ostatnio wymyślił że na linuksie zainstaluje u siebie KDE i będzie laski na pulpit wyrywał xD

Wszystko zależy od zainteresowań dziewczyny. Gdyby istniał ogólny algorytm postępowania z dziewczyną żeby wzbudzić jej zainteresowanie to informatycy już by go wynaleźli :wink:

Zależy od zainteresowań. może spróbuj teorią gier, ciekawy temat jednak z dziedziny matematyki. Ogólny algorytm nie istnieje jak wyżej napisano. Ew. pokaż Hipotezę Poincarégo.

Najpierw daj zdjęcie, uznamy czy warto :smiley:

A tak na poważnie to zależy od dziewczyny, każda jest inna.

Najprostsza, najbardziej uniwersalna, a jednocześnie trudna metoda to rozmowa. Postaraj się raz przełamać do rozmowy z nią. Chociaż krótka pogawędka, ale nie nachalna. Staraj się być otwarty, wyluzowany, sympatyczny i wesoły (chyba że to emo, to bądź smutny i zdołowany :D). Najważniejsze to trafić w jej zainteresowania i gust. Jeżeli jest to np typ który olewa wszystko i upija po klatkach to o schemat hornera jej nie zagaduj :wink:

Przypomniała mi się ciekawa metoda ^^ (nie działa na blondynki!)

Powiedz jej żeby pomogła Ci rozwiązać równanie bo masz z nim problem i nie wiesz co z tym zrobić (równanie można dowolnie utrudniać, ale to już zależy jak bardzo inteligentna jest ta osoba ;p)

Jeśli będzie na tyle zdolna żeby to rozwiązać do wyjdzie jej coś takiego:

Jak jeszcze rozszyfruje co jest w tym zapisane to będzie Twoja xD

www.uwodzic-uwodzicielki.pl

Hm. Najlepszym, ale najtrudniejszym dla niektórych, w tym dla Ciebie, sposobem jest zagadanie. Nie jakaś kosmiczna rozmowa, ale jakieś podstawy, nie wiem, jak idzie w szkole, co słychać.

Dobry myk jest też z kalkulatorem jeśli ma go przy sobie :stuck_out_tongue:

Pytasz, czy możesz pożyczyć kalkulator, bo musisz coś szybko policzyć, a na nim zostawiasz wystukany numer telefonu i mówisz napisz :smiley: może trochę perfidny sposób, ale czasami działa :stuck_out_tongue:

Ogólnie nie ma jednak jednego sposobu na każdą dziewczynę, bo każda jest inna. Powiedz nam coś o niej, to może da się coś sklecić tutaj :smiley:

To zależy jaki to typ dziewczyny, czy taka co piję pali, chodzi na impry co piątek, czy może zwykła normalna dziewczyna :?: :slight_smile:

raczej skromna, spokojna itp :wink:

Na początek czyste dłonie, paznokcie, buty i zęby. Jak najmniej opowiadania jaki to “boski” jesteś w CS-a czy Fifę albo ile to piw potrafisz wypić. Tyle ode mnie. Pzdr.

Zaproś ją na ryby, na pewno będzie to oryginalny pomysł na randkę :wink:

Powiedz jej że jesteś kierownikiem w firmie produkującej rurki z kremem i właśnie szukają kogoś na stanowisko sekretarki, a jak przyjdzie na rozmowe kwalifikacyjną to powiedz jej że oferta nieaktualna ale jest wolne stanowisko kontrolera jakości. Tak na serio to najlepszą metodą jest metoda na idiote - zawsze działa. Ja tak poznałem swoją żone, zobaczyła mnie i sie zlitowała. Zobacz jakie powodzenie ma Ferdek Kiepski czy Al Bundy.

Jak przekonać kobiety do korzystania z Linuksa

Wyrywanie lasek na golfa trójke

złap ją za ■■■■.gif

To chyba dobry sposób na oberwanie w twarz od tej dziewczyny :stuck_out_tongue:

hehe niektóre rady mnie rozśmieszyły xDD ale kilka może wcielę w życie :stuck_out_tongue_winking_eye:

Jesteś na forum, którego użytkownicy kłócą się na co dzień o to, jakiej przeglądarki internetowej należy używać, więc nie jestem przekonany, czy odpowiednio trafiłeś ze swoim tematem. Miałem zażartować, że ktoś poleci Ci zmianę systemu operacyjnego/przeglądarki/czegokolwiek, ale mnie ubiegli.

Nie spodziewaj się w internecie odpowiedzi na takie pytania, chyba że zamierzasz zdradzić 1001 szczegółów na temat swojej osoby, tej kobiety i waszej znajomości w ogóle - inaczej nikt Ci nie pomoże.

PS. Zaskakująca ilość wyświetleń tematu. Może należy zrobić jakieś HOWTO dla użytkowników DP.

Może i tak, ale jest takie powiedzenie Zetnij se głowe po co ci dwie ■■■■.gif