Jak zakodować tytuł w tagu mp3?

:slight_smile: Witam wszystkich poszukuję programu który mi to umożliwi chodzi o to

“Jak można zakodować tytuł w tagu mp3 ?”

Tak żeby potem nie można było zmienić nazwy utworu w tagu w pliku mp3 jest taka możliwość ? :lol: proszę o pomoc szukałem tego w necie i bez skutku na forum też nie znalazłem pozdrawiam dzięki z góry za pomoc. :slight_smile:

Złączono Posta : 10.05.2007 (Czw) 14:58

a jednak nie znalazłem nie wiem chyba nie umiem szukać :oops: mógłbys podać linka nie zawracałbym głowy :frowning: wszędzie tylko jest jak zmienic nazwę w tagu i jakim programem :wink: .

Złączono Posta : 10.05.2007 (Czw) 15:01

widzę że ktoś wycofał się ze swoich słów i usunął posta w którym twierdził że odpowiedz znajde w google 8) .i dalej jestem u punktu wyjścia :wink: .

Audacity, dostępne na vortalu

dzięki Błażej zaraz to sprawdzę mam ten programik o prosze :x .

Złączono Posta : 10.05.2007 (Czw) 15:16

Błażej a mógłbyś podać mi wskazówki jak mam to zrobić :slight_smile: bo dalej nie znalazłem w tym programie opcji zakodowania nazwy utworu w tagu .tak żeby potem ktoś za pomocą kliknęć myszki nie mógł zmienić nazwę piosenki :slight_smile: .

Post kolegi Łukasz14 został przeniesiony do kosza …a on sam wyłapał jeszcze na własne życzenie czasowy zakaz pisania za niestososowanie się do próśb moderatorów i śmiecenie postami odsyłającymi do googla.