Jak zaktualizoawać AUTO MAPE?

Posiadam nokie 500 auto navigation wraz z kartą SDHC(4GB) AutoMapa Europe wersja 5.1.0 (610) Europe 0806. Chciałbym ją zaktualizować tylko nie wiem jak.

www.automapa.pl

Musisz mieć aktualną licencję - jak nie to ją kupić. Pobrać program ze strony producenta i postępować zgodnie ze wskazówkami instalatora. Polecam aktualizować przez czytnik kart, a nie za pomocą podpiętego urządzenia.

Raczej muszę kupić subskrypcję z tym, że do subskrypcji jest potrzebny adres email jaki był podawany przy rejestracji a ja takowego nie znam, bo Nokie wraz automapa odziedziczyłem i pojawia się problem.

Nie koniecznie, piszesz lub dzwonisz do supportu automapy prośbę o zwolnienie licencji, chociaż jak pamiętam jest ona uwalniana chyba co jakieś 3 miesiące. Podajesz numer licencji jaką masz teraz i mail na który chcesz aby produkt był zarejestrowany. W powodzie zwolnienia licencji wystarczy wpisać, że dostałeś urządzenie i chcesz licencje przenieść na siebie. Problemów nie robią i dość szybko support odpowiada.

Znalazłem pudełko od Noki i w nim była koperta a na niej pisało, otwierając kopertę akceptujesz warunki licencji. W tej kopercie żadnej licencji nie miałem tylko srócony opis włączenia automapy. W kartoniku było również pudełko wielkości DVD lecz płyty DVD nie było. Jest to licencja OEM a z tego co wyczytałem to licencje OEM były sprzedawane z urządzeniem nawigacyjnym + karta SD na której była automapa. Jeżeli to prawda to po co to pudełko DVD.

Próbowałem szukać w necie jak to sprzedawane było ale nigdzie nie znalazłem czy z płytą DVD czy też nie.

W dodatku dowiedziałem się, że moja licencja OEM jest już w fabryce rejestrowana i podawany jest email. W automapie mam zapisany email do oem@automapa.pl. Po wpisaniu maila i nr licencji wyświetliło mi, że subskrypcja skończyła mi się w październiku 2009 r. Także chyba nie opłaca się wykupować subskrypcji, bo będzie ważna do października.

Kod MiploKod nie wyświetla mi się

Kod MotoVip też nie, niby fabrycznie wersje OEM rejestrują a wychodzi, że inaczej jest.