Jak zaktualizować BIOS na płycie Foxconn

Witam!

Chciałbym zaktualizować BIOS jednakże na stronie foxconn nie ma możliwości pobrania aktualizacji BIOSu :frowning: Więc skad moge go wziasc??? Moja płyta głowna to

Mainboard : Foxconn H61MXV/H67MXV

To w końcu H61MXV czy H67MXV?

To ważne…

Jak to nie ma możliwości jak jest… Jeśli chciałeś ściągnąć najnowszy BIOS to tu masz link: C12F1P01

W tym przypadku nie ma różnicy, na stronie producenta są podane identyczne BIOSy do obydwu płyt.

Nie wiem dokładnie ktora tak pisze w PC Wizard i na opkowaniu z danymi mego kompa.

Dodane 09.05.2012 (Śr) 18:08

Ok pobrałem to tylko jeszcze jak teraz zaktualizować ten BIOS ?

zakładka “Utilities”, pobierasz “FOX Liveupdate” i instalujesz. Aplikacja ta sama powinna rozpoznać płytę i pobrać nowy bios i po twojej akceptacji zaktualizować. U innych producentów płyt tego typu narzędzia tak robią. Oczywiście wszystko pod windowsem. Jak lubisz zabawę, to jest tam także odnośnik:How to flahs BIOS? z obrazkami (jak tego nie robiłeś, to zrób to pod windows’em). Miłej zabawy

hubert91000 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif