Jak zalogowac sie na win7 jako Admin?

Witam : /

W jaki sposób zalogować się jako Admin w windows 7 ? Nie wiem dlaczego, większość programów uznaje mnie za nie admina, po mimo tego, że nie mam innych kont na win7 : /

Pozdrawiam .

squizproduction , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Więc może jesteś zalogowany jako administrator?

Niewiele napisałeś, więc ciężko zrozumieć, co naprawdę jest nie tak.

Mam nadzieję że nie chodzi ci o wyskakujące okienko “Kontrola konta użytkownika” ;p

Teraz poważnie:

Windows 7 domyślnie uruchamia programy na prawach zwykłego użytkownika, jeśli uzna że prawa admina nie są temu programowi potrzebne.

Spróbuj uruchamiać je za pomocą “Uruchom jako administrator” z menu kontekstowego.

Na stałe ustawisz to w “Właściwości -> Zgodność -> Uruchom ten program jako administrator”

Uruchom wiersz poleceń z uprawnieniami administratora (Menu Start -> Akcesoria -> Prawym na wiersz poleceń i wybierasz Uruchom jako Administrator). Następnie wpisz takie polecenie net user administrator /active:yes.

Uruchom ponownie komputer. Zobaczysz nowe konto Administrator. Jeśli będziesz chciał wyłączyć to konto to wykonujesz to samo polecenie, co podałem wyżej, tyle że zamiast yes wpisujesz no.