Jak założyc hasło dla sieci bezprzewodowej?

Witam posiadam router tp-link TL-WR340G jak załozyć na nim hasło dla sieci bezprzewodowej zeby nikt niechciany mi sie do niej nie podłączył?

jak wejdziesz na ruter (192.168.1.1) jest zakladka Wirless, a nast. Wireless Security i tam wybierasz "WPA- Personal i wpisujesz hasło

ja mam tam do wyboru WPA/WPA2 i WPA-PSK a tam dalej nie widze gdzie wpisac hasło ?

Jak wybierzesz WPA to nie pojawia sie nic poniżej tzn. miejsce do wpisania hasła?

http://www.speedyshare.com/852161429.html

jest cos takiego w miejscu gdzie jest password to wpisuje hasło ale jakis błąd wyskakuje

Wpisujesz hasło w radius password

no wpisywałem i wywala nastepujący komunikat: “Selecting the incorrect may cause interferences to other devices and violate the applicable law” i zaraz kolejny komunikat “Invalid IP adres for radius server, please input again” w miejscu gdzie jest “Radius Server IP:” wpisywałem swój adres IP czy adres routera ale wtedy w laptopie nie mogłem sie połączyc z siecią wogóle wyskakiwał komunikat “ustawienie sieci sa niezgodne aby połączyc sie z siecią bezprzewodową” dodam tez ze na stacjonarnym wtedy mam neta a na laptopie nie ;|

A stacjonarny łączy się wireless’em?

Powinieneś mieć jeszcze szyfrowanie WPA-PSK. Wtedy podajesz tylko preshare-key.

stacjonarny łączy sie normalnie kablami a laptop bezprzewodowo

edit: zrobiłem tak jak napisałes kostek135 ale w laptopie wyskakuje mi komunikat: “Ustawienia dla sieci zapisane na tym komputerze są niezgodne z ustawieniami zapisanymi na tym komputerze”

No kablami to normalne, że masz bo zabezpieczenie jest tylko na wireless, więc to żaden ewenement. W laptopie przy podłączaniu do sieci musisz wpisać ten key który tam podałeś. Upewnij się, że łączysz się ze swoja siecią, bo mogą być jeszcze jakieś w okolicy bloku.

no tak stary kumam wszystko tylko jak wpisuje ten key to w laptopie w miescu gdzie wykrywa sieci wykrywa tez moją jest obok niej taki czerwony krzyżyk i komunikat “Ustawienia dla sieci zapisane na tym komputerze są niezgodne z ustawieniami zapisanymi na tym komputerze” i wogóle nie moge sie połączyc do tej sieci

Widocznie żle wpisujesz ten klucz

Ja mam dostępne 3 sieci

Sprawdż jeszcze raz poprawność wpisywanego klucza

f708a679c6256b24m.jpg