Jak założyć konto użytkownika przez konto Gość!?

Mam pytanie jak założyć pełnoprawne konto na gościu??? gość nie ma żadnych praw może jakoś przez wiersz poleceń???

Możesz sobie owe próby darować. Jest to niewykonalne. Już prędzej wejdziesz na admina i z niego założysz nowe konto ;]

ehh… a nie da się chociaż zobaczyć jakie to hasło?

Hasła też nie podejrzysz. Hasło ewntualnie możesz zmienić lub usunąć przy użyciu odpowiedniego programu, który można uruchomić spoza Windowsa. Jak sobie zadasz trochę wysiłku i skorzystasz z googli, to znajdziesz. ;]

Ne !!

hasło można podejrzeć bootowalnym linuchem z odpowiednim programem ;] Szukajcie a znajdziecie :stuck_out_tongue: chodźby ja na forum już linki do tego dawałem ;]

Przy starcie systemu dus F5 i wejdz w tryb awaryjny, tam w panel sterowania i konta urzytkownikow, bedziesz mogl usunac haslo. Kiedys tak robilem jak rodzice mi zalozyli haslo, nie zmienisz ale usuniesz. (nie jestem pewien, ale to chyba dziala na Home Edition, ale warto zobaczyc)

Nie dobijaj mnie gościu. Ogólnie chodzi o to, że w trybie awaryjnym można się zalogować na konto admina, a gdy admin jest nupem to nie ustawia hasła do niego. Na profesionali nie musisz logować się do trybu awaryjnego (2x ctrl + alt + del), wpisujesz administrator z nadzieją że nie ma na niego pasa które jest ustalane podczas instalacji. Natomiast na home nie ma innej rady. Musisz wejść w tryb awaryjny, domyślnie to konto będzie bez hasła. Ale osoba która orientując się chodź trochę założy tam hasło. Tak samo jak zabezpieczy się przed ophcrackiem ;]