Jak założyć stronę internetową?

Jak moge zalozyc wlasna strone internetowa za darmo??

  1. Chce zebym mogla wyglondac bardzo dobze

2.Chce zeby twozenie strony bylo na poziomie amatora

3.bende pisal o gta sa

Na początek, to może lepiej zaznajomić się ze słownikiem ortograficznym?

Jak będziesz tworzył stronę internetową z takimi błędami jak powyższego posta, to nikt nie będzie chciał jej czytać. :frowning:

Żeby stworzyć stronę internetową to musisz znać co najmniej język HTML, do tego będzie ci potrzebny jakiś serwer jeśli nie chcesz płacić za niego to załóż na jakimś darmowym. Co będziesz na tej stronie pisał to mało ważne, najlepiej żeby było jak najmniej byków tak jak powiedział to kolega powyżej.

lub ewentualnie jakiś gotowy szablonik który można pozmieniać tak aby kolorystycznie pasował pod twoją tematykę serwisu. Ciekawe miejsca gdzie możesz ją umieścić to np: ovh czy cba.pl

Hej, najlepiej będzie sprzedawał profesjonalnie zaprojektowany sklep. Większość sklepów zaprojektowanych amatorsko niestety upada lub wymaga o wiele większej inwestycji finalnie, bo często ich użytkownicy inwestują w reklamę po to, by dowiedzieć się po jakimś czasie, że reklama to jedno, a jakość sklepu to drugie. I potem płacą za zaprojektowanie nowego sklepu lub za poprawę istniejącego. Takie mam doświadczenie we współpracy z osobami, które obrały taką ścieżkę.

Pomijając że odkopałeś temat po 12 latach :rofl:, to jeszcze nawet nie napisałeś na temat :laughing:. Temat dotyczy zakładania strony o grze gta:sa a Ty wyskakujesz z radami o zakładaniu sklepu. Nawet nie umiałeś przeczytać 4 krótkich postów ze zrozumieniem, żeby dowiedzieć się czego dotyczy temat …

W sumie trzeba by pod obserwacje wziąć jego posty, może do 60 dni podoklejać reklamy swoich/czyiś usług.

Już sama twoja odpowiedź powoduje, że temat nie podskoczy drugi raz jak on pomyśli: “tydzień minął” mogę wkleić link.

Ciekawe też na ile panel moderatora “Discourse” wychwytuje edycje z doklejaniem linków.