Jak założyć stronę internetową?

Gorąco witam:*

Mój nauczyciel od informatyki , stwierdził że jeżeli założę stronkę internetową to postawi mi szósteczkę na koniec półrocza.

Proszę więc bardzo bardzo’ mocno abyście przekazali mi wszystkie najważniejsze informacje dotyczące własnej stronki www.

O czym ona mogłaby być… itd.

Z góry dzięki:***

Zobacz przyklejone tematy w dziale webmastering.

Strona może być o wszystkim co Ci się tylko zachce :stuck_out_tongue:

O sporcie

Grach

Filmach

Muzyce

Książkach

Informatyce

i wiele tematów.

o “Polityce” :stuck_out_tongue_winking_eye:

niunia1201 troche tego nie kumam, chcesz mieć 6 z informatyki na koniec za co? za piekne oczy? a nie masz pojecia co i jak zrobić? troche to smutne i obrazuje poziom nauczania i samych uczniow w szkołach…

Heh, to tak jak u mnie w klasie.

Takie dziewczyny, które heh powiedziałbym które nic nie umieją, to też była możliwość dostania 6 na koniec za zrobienie strony.

A te dziewczyny zrobiły sobie blogi, którego można było by zrobić w 5 minut. To było takie wszytko na gotowca już jakiś serwis.

Ja zrobiłem stronę samemu, wszystko, z html wszystko. I trochę nad tym popracować musiałem.

No ale jak to wiadomo, sprawiedliwość na świecie dostałem 6. No ale one też dostały 6.

A jak się pytałem o chociażby jakieś podstawowe rzeczy z html nie wiedziały o czym mówie.

No ale babka to była też taka no wiem, w ogołe po 50, która potrafiła czasem zadziwić.

Wejdź na http://www.kurshtml.boo.pl i przeczytaj wszystko od deski do deski. Będziesz wtedy umiała zrobić stronę i to profesjonalnym sposobem. Prostszy sposób to programy typu FrontPage.