Jak założyc stronke

Mam problem napisałem sobie stronke tylko teraz nie wiem jak ja opublikowacw internecie wiem ze idzie na prv ale nie mam pojecia gdzie sie ta stronke wrzuca pomóżcie

:frowning:

musisz miec jakiegos kliena FTP, polecam FileZilla, w nim podajesz serwer na ktorym ma stronka lezec, nazwe swojego kont i haslo, a potem to jzu tylko wrzucasz plik na serwer :lol: sciagnij najlepiej WebMasjtra z wp.pl i tam tez zaloz sobie konto :slight_smile: Za pomoca WebMajstra mozesz wrzucic strone na swoje konto w wp.pl

  1. załóż darmowe konto www np. na Wirtualnej Polsce (domena twojej strony niekoniecznie musi miec w nazwie prv:)) )

  2. Użyj klienta FTP, o którym mówi Piniol

  3. Dostaniesz od administratora serwera kody dostępu (przy rejestracji musisz podać maila! !!

  4. w kliencie wpisz te kody i połącz się z serwerem

  5. do swojego katalagu na serwerze (wyświetli ci się automatycznie po zalogowaniu) skopiuj pliki twojej www (pamiętaj, że strona startowa - główna, powinna mieć nazwe index.html)

  6. wejdź na swoją stronę, przez przeglądarke www i pochwal się znajomym :wink:

pablos rozumiesz już jak założyć stronę czy nie?? Bo jak chcesz, mogę Ci napisać bardziej szczegółowo i opisowo itp :slight_smile:

udało mi sie dzieki ale mam pytanko mam gify na mojej stronce czy musze miec zainstalowan jave bo gify na mojej stronce nie chca mi sie wyswietlic i zdjecia

http://www.gruchamistrz.webpark.pl/# sam zobacz cvo mi sie dzieje co mam zerobic zeby były te obrazki widoczne

nie, to są formaty, do których nie potrzeba instalować itp. żadnych dodatków.

java służy do czego innego… ale to już inny temat :slight_smile: po godzinach

Problem:

  1. masz złe linki (przekierowania) do obrazków

  2. załadowałeś obrazki, gify i inne na serwer?? - wszystko co masz w katalogu (strony www) u siebie na komputerze powinno znaleść się na serwerze

  3. wolny serwer - długo się ładuje

  4. masz za duże obrazki - długo się ładuje

Co prawda nie znam się na prawach, jeśli chodzi o dystrybuję programów na stronach, ale sprawdź czy tak możesz robić - moderatorzy tego vortalu powinni się wy[powiedzieć

Niby jak sie mają wypowiedzieć skoro strona o podanym adresie nie istnieje??? :P:P:P:P

No właśnie, podaj poprawny link.