Jak założyć swoją strone internetową?


(Romek25) #1

Nie wiem jak sie zaklada stronke choc podobno to bardzo proste moze ktos mi wytlumaczy ale od A do Z aaaa i jeszcze jedno czy zato sie placi czy nie?? :lol:


(Lewy) #2

No coż nie jest tak prosto wszystko wytlumaczyc 8) Ale duzo informacji znajdziesz na stronie http://kurshtml.website.pl/ lub http://www.kurshtml.boo.pl/


(Asterisk) #3

Na przykład - wykonujesz stronę i jeżeli Twój provider

to umożliwia - umieszczasz na jego dysku.

To może być w ramach abonamentu.


(Lexusdesign) #4

Dla początkującego polecam Webmajstra :wink: Przy jego pomocy bezproblemu stworzysz pierwszą stronke. Tylko i tak musisz znać przynajmniej podstawu html'a :lol:


(system) #5

A ja polecam edHTML ( w nim zrobiłem moją pierwszą strone ) możesz go znaleźć na vortalu, zawiera prostu kurs html, szybki podgląd, i pare gotowych komend ;] wystarczy kliknąć na Pogrubione B a on wstawi odpowiedni kod żeby text by pogrubiony ( ) Pozatym żeby strone umieścić w internecie polecam skożystanie jednego z darmowych serwerów ( kont www )

( nie polecam interii gdyż jest bardzo wolna )

Miłego robienia strony ;]


(Kozioł) #6

Najpierw jakies podstawy htmla w notatniku poprubuj pozniej mozesz skorzystac z jakiegos programu ktore podali koledzy . A pozniej trzeba ja wrzucic na serwer :slight_smile: Tu masz jak sie umieszcza na serwerze bo i tak o to zapytasz :stuck_out_tongue: :arrow:http://forum.dobreprogramy.com/viewtopic.php?t=1724&highlight=strona+internetowa POZDRO! !!


(system) #7

Odradzam server http://www.piwko.pl gdyż jest tak wolny że stronki na nim ładują sie nawet kilka minut