Jak zamknąć reklamę bez krzyżyka na youtube?

Witam od pewnego czasu gdy ogladam jakiś filmik na youtube czasami włącza mi się w prawym górnym rogu ekranu reklama w stylu wygrałeś  jesteś którys tam …itp itd na czerwonym albo żółtym tle i pika co mnie denerwuje- oglądam  coś, a to pikanie mi przeszkadza i nie da się jej wyłączyć muszę odświeżać stronę wtedy ładuje się inna normalna reklama. Czy jest jakiś sposób żeby się tego pozbyć? Nie jestem pewna czy to norma teraz na youtube czy mam wirusa i dlatego to mi się pojawia. Chodzi o jedną reklame a jak w nią klikne to się jakaś strona z apple i telefonami otwiera …

Farbar Recovery Scan Tool - Raport obowiązkowy

Proponowanego przez Ciebie programu nie znam i nie umiem obsługiwać. Nie jestem zawansowanym urzytkownikiem a z tego co wiem aplikacja jest polecana dla doświadczonych użytkowników - wymaga sporej wiedzy na temat funkcjonowania systemu operacyjnego. To jedna reklama więc nie bede się “bawić windowsem” bo nie mam o tym zielonego pojecia. Mam system windows 8.1 jest stosunkowo nowy jeśli komputer zacznie wariować zawiozę go do znajomego informatyka a sama wolała bym pozostać przy jakis podstawowych programach do skanowania. Jeśli to wirus to może polecicie mi jakis darmowy skaner antywirusowy dobrego producenta. Szukałam skanera z kaspersky ale znalazłam tylko dla windows xp. 

Program sam z siebie nic nie zrobi, a Atis jest wspomnianym doświadczonym użytkownikiem. W linku masz instrukcję jak zrobić log.

Zapewne wirus - a na innych stronach znajduje się reklama, że wygrałaś iPhone’a? Jeżeli tak, ściągnij Malwarebytes Anti-Malware i przeskanuj, jeśli nie masz pewności co do rad Atisa. Ale gdyby spowodował uszkodzenie czyjegoś komputera, nie pisałby tu. “Aby zepsuć Linuksa, trzeba nad tym popracować, żeby Windowsa - trzeba na nim popracować”. Czy to nie tak było? Niemniej jednak musisz zaryzykować, żebyś usunęła te natrętne reklamy. Polecam przy okazji Ghostery, a jeżeli on nie zdoła zablokować wspomnianych elementów, oznacza to, że złapałaś wirusa.

Reklama pojawia się tylko na youtube, to kwadrat w górnym rogu strony który animuje i od czasu do czasu pika .

 

Nie widać żadnego wirusa.

W pasek adresu wpisz: about:support Kliknij Odśwież program Firefox.

Resetowanie ustawień przeglądarki Chrome

µBlock: Firefox - Chrome - Opera

Firefox odświeżyłam a przeglądarki chrome nie mam. Reklama dalej się pojawia. A ten uBlock to coś w stylu Adblock ?

Tak.

Poczytaj:

http://www.dobreprogramy.pl/Block-taka-sobie-120-razy-lepsza-alternatywa-dla-AdBlock-Plusa,News,60465.html

ps: Program Farbar recovery wystarczy zwyczajnie usunąć, on się nigdzie nie instaluje?

Możesz podać przykładowy film na którym masz tą reklamę?

Po prostu skasuj program i folder:

C:\FRST

C:\Users\Bella\Downloads\FRST64.exe

hmm wystarczy zwykła piosenka np coś w stylu obraz fanmade i piosenka … pojawia się ona w sumie w czasie ogladania róznych filmików z yt …na 10 oglądanych przeze mnie filmów pojawi się losowo chyba 2 lub 3 razy …

Sprawdź czy problem występuje gdy korzystasz z innej przeglądarki.

Wystarczy uruchomić systemowy Internet Explorer.

zainstalowałam uBlock i problemu z reklamami w MF już nie mam :smiley: . W IE na razie problem nie występuje obejrzałam sobie losowo kilka filmików na yt i ta dziwna reklama się nie pojawiła - spr jeszcze jutro.  A mam pytanie z innej beczki  po odoświeżeniu przeglądarki jeśli wchodze na strone na której chce obejrzeć film po naciśnięciu przycisku play pokazuje się na środku playera kwadrat z informacją : "strona prosi o pozwolenie na przechowywanie informaji na komputerze żądane do 10 kb, obecnie używane 0 , zezwól //// odmów " – jeśli odmawiam to kwadracik się nie zamyka wiecie może o co chodzi?

Kliknij prawym na filmie i w ustawieniach zaznacz Nie pytaj ponownie:

http://www.macromedia.com/support/documentation/pl/flashplayer/help/settings_manager07.html

Dzięki :smiley: