Jak zamontować pliki niebędące obrazem w wirtualnym napęcie?

jak zainstalować program ,który normalnie jest na 3 płytach cd-rom, a ja go mam w 3 katalogach na hdd, bo zrobiłem sobie kopie kiedyś. I nie mogę go zainstalować teraz, poszczególne części to nie są pliki typu obraz płyty i Deamonem nic nie daje się zrobić. Są to zwykłe pliki winZip, WinRar i jakieś dat.

Jaki program użyć (cośw rodzaju Deamona-aby działał) ???

z góry dzieki za odp, pzdr!

Musisz je wypakować, potem zrobić obrazy i musi być podpisana tak jak w oryginale. Czyli jak masz nazwe płyty np: płyta1111 to nie możesz jej nazwać płyta1, czy płyta.

Jakim programem robiłeś te “kopie”?

nie robiłem kopii żadnym programem, tylko poprostu skopiowałem zawartość płyty cd-rom bezpośrednio na HDD, bez żadnych zmain

Ups… To może być problem. Spróbuj tak jak ja napisałem. Obrazy zrobisz np: w Nero wybierając zamiast nagrywarki, nagrywarke obrazów.

a może mogli byś mi zaproponować jakiś program, który zamontuje w wirualnym cd-romie te pliki które mu każę?? tylko tak jak mówiłem nie są to pliki obrazu, a żeby je zrobićt otroche roboty, może ajkiś programik się znajdzie??

Żeby zamontować plik to musi być specjalny plik obrazu, zwykłego archiwum typu RAR, czy ZIP nie zamontujesz. Program do zamontowywania obrazów: Alcohol 120, Deamon Tools, czy nawet Nero ma coś takiego.

nikog0, zmień tytuł “jak zainstalować program ,który…” na bardziej konkretny - inaczej temat poleci do śmietnika!

mam już alkohola zainstalowanego, ale niewiem co dalej, niemoge znaleźć opcji, która pozwoli mi pliki z folderu na HDD zamienic na obraz?? mógłby mi ktoś podpowiedzieć??

Do tworzenia z plików na HDD obrazu musisz posłużyć się innym oprogramowaniem np. PowerISO.

próbowałem przez PowerIso, stworzyłem obraz płyty, ale on niechce czytać, kiedy prosi o ścieżkę do cd_2, montuję ja w deamonie a on jej nie widzi, chyba nic z tego nie bedzie i musze na płytki nagrac…

ale dzieki za pomoc

Jak na płytki nagrasz to też lipa będzie, bo nazwa płyty musi być taka sama jak w oryginale i wtedy pójdzie na wirtualnym.