Jak zapisać filmik we flash'u?

Mam pytanko, ostatnio przeglądałem sobie stronki na których były filmiki we flash’u, tzn. jak naciskałem link to otwierało się okienko i tam wyświetlał sie filmik. Czy taki filmik da się jakos zapisać na dysku, bo żaden prawy przycisk i te sprawy nie działają. Próbowałem zapisać przy pomocy Flash Get’a, ale wyrzuca mi, że błędny URL. Pomóżcie.

Podaj mi link do tej stronki. Chyba wiem jak to zrobić, ale muszę sprawdzić.

Spróbuj przeszukać temporal Internet Files. Może tam będzie.

http://www.liquidgeneration.com/fullscreen2.asp

fajnie by było :slight_smile:

Wszystko, cokolwiek uruchamia się na stronach www jest najpierw ściągane na dysk lokalny. Sam się zdziwisz, co możesz znaleźć w temporalu.

Akurat te pliki nie zapisują sie z tempach, znalazłem tylko kawałki strony głównej, filmów ZERO, ale dzięki za radę.

Niestety, to co myślałem nie działa. Sorki. :smiley:

http://www.justdosoft.com/flashCatcher/ … atcher.exe - niestety jest to shareware (wtyczka do IE)

OK, działa, tylko szkoda, że można zapisać tylko 40 plików :frowning:

Ale dzięki za info.

Jest prostszy sposób do zapisywania tego typu plików :slight_smile: Wystarczy wejść na tą stronę, w pierwszym okienku czyli Insert URL for YouTube video you want to download wpisać czy wkleić link do strony z tego typu filmikiem, następnie nacisnąć Download from YouTube , powyżej pojawi się Video Download (Right Mouse Click -> Save Link As… -> Change the file extension to .flv) w tedy nacisnąć prawym przyciskiem myczy na Video Download i dać Zapisz element docelowy jako… , przy zapisywaniu zmienić rozszerzenie na .flv , ogląda się za pomocą programu FLV Player , który można ściągnąć z tej strony