Jak zapisać filmik we flash'u?

(Pmuszel) #1

Mam pytanko, ostatnio przeglądałem sobie stronki na których były filmiki we flash'u, tzn. jak naciskałem link to otwierało się okienko i tam wyświetlał sie filmik. Czy taki filmik da się jakos zapisać na dysku, bo żaden prawy przycisk i te sprawy nie działają. Próbowałem zapisać przy pomocy Flash Get'a, ale wyrzuca mi, że błędny URL. Pomóżcie.

(system) #2

Podaj mi link do tej stronki. Chyba wiem jak to zrobić, ale muszę sprawdzić.

(bolo6) #3

Spróbuj przeszukać temporal Internet Files. Może tam będzie.

(Pmuszel) #4

fajnie by było :slight_smile:

(bolo6) #5

Wszystko, cokolwiek uruchamia się na stronach www jest najpierw ściągane na dysk lokalny. Sam się zdziwisz, co możesz znaleźć w temporalu.

(Pmuszel) #6

Akurat te pliki nie zapisują sie z tempach, znalazłem tylko kawałki strony głównej, filmów ZERO, ale dzięki za radę.

(system) #7

Niestety, to co myślałem nie działa. Sorki. :smiley:

(inż. Piniol) #8

http://www.justdosoft.com/flashCatcher/ ... atcher.exe - niestety jest to shareware (wtyczka do IE)

(Pmuszel) #9

OK, działa, tylko szkoda, że można zapisać tylko 40 plików :frowning:

Ale dzięki za info.

(Przemowczarski) #10

Jest prostszy sposób do zapisywania tego typu plików :slight_smile: Wystarczy wejść na tą stronę, w pierwszym okienku czyli Insert URL for YouTube video you want to download wpisać czy wkleić link do strony z tego typu filmikiem, następnie nacisnąć Download from YouTube , powyżej pojawi się Video Download (Right Mouse Click -> Save Link As… -> Change the file extension to .flv) w tedy nacisnąć prawym przyciskiem myczy na Video Download i dać Zapisz element docelowy jako… , przy zapisywaniu zmienić rozszerzenie na .flv , ogląda się za pomocą programu FLV Player , który można ściągnąć z tej strony