Jak zapisać zdjęcie JPEG w .cdr

Proszę o pomoc,jak zapisać zdjęcie JPEG w .cdr czyli plik wykonany i zapisany w Corelu,w postaci wektorowej.Dla mnie to czarna magia. :frowning:

czyli chcesz JPEG zapisać w .cdr ? A po jakiego diabła że się tak zapytam. Zrozumiałbym jak byś chciał .CDR na JPEG zapisać

Tylko .cdr przyjmują jako rysunek na koszulkach

aaaaaaaa no wiesz po co im plik .cdr?? Po to że to będzie wektorowe i dowolnie skalowalne (czyli nie będzie efektu pixelizacji jak zdjęcie będzie powiększane) Ale to co ty chcesz zrobić nic nie da bo nawet przerobienie tego zdjęcia na odpowiedni format nic nie da bo nie będzie to i tak wektorowe nie będzie zapisanych informacji o wektorach. Możesz pokazać co to ma być za zdjęcie?

Corel przecież posiada funkcję trasowania (przekształcania obrazu rastrowego na wektorowy)!

Opcja ta jest dostępna zazwyczaj po prawokliku na zaimportowanym obrazie. :wink:

Jeżeli są to proste kształty, można bawić się z trasowaniem, albo najlepiej obrysem krzywymi w Corelu. Innej możliwości nie ma. Jeżeli to zdjęcie o rozdzielczości mniejszej niż powiedzmy 10 mpix, zapomnij o druku. O trasowaniu zdjęcia nawet wspominał nie będę, bo efekt wyjdzie co najwyżej do ****.

Cyr4x

Jedna uwaga - tym razem wykropkowałem,

  • kolejnym - odznaczę :? .

Agaton

jak to wyjaśnił Cyr4x

mija się z celem :stuck_out_tongue: Gdyby to było takie proste nie było by problemów z powiększaniem zdjęć.

Chwila, chwila.

Co to jest za zdjęcie - co przedstawia ??

Dlaczego to musi być w wektorze ??

Skoro chcesz zdjęcie nadrukować na koszulkę…

uaztomek możesz to sprecyzować ??

co to za firma że biorą tylko w corelu ja też pracuję w firmie reklamowej

i jak chcesz zdjęcie to ci je zrobimy napisz skąd jesteś, jeśli to wystarzająco dobrej jakości obrazek to ja nie widze problemu, z nadrukiem, poszukaj sobie firme która Ci to zrobi bez udziwnień

a może nadruk będzie sitem … ale to i tak bez sensu przecież liniaturę to sobie sami zmniejszą… :roll: