Jak zapłacić rachunek za wodę z domu?

Witam

 

Chcę płacić rachunki z domu bez stania w kolejkach.

Mam w domu rachunki i paragony z poczty , bo tak do tej pory były opłacane wszystkie rachunki.

Teraz zaczynam sam pilnować co jest jeszcze do zapłacenia i ile.

Najwygodniej jest z domu , ale rachunek za wodę PWiK spółka z.o.o. 14-300 Morąg  nie ma żadnej strony internetowej do płacenia rachunków.

Mają swoją stronę,ale nie ma tam możliwości zapłacenia rachunku. 

 

Mam do was pytanie czy wie ktoś jak z domu mogę zapłacić za wodę?

Czy jest taka możliwość?

 

Mieszkam w powiecie Ostródzkim , koło Olsztyna ( warmińsko-mazurskie )  w Morągu.

Myślisz, że na poczcie mają cudowny system wszystko wiedzący?

 

Na rachunku z obojętnie jakiej instytucji masz numer konta na który należy dokonywać płatności i zapewne jeszcze info co trzeba wpisać w tytule przelewu.

 

“PWiK spółka z.o.o. 14-300 Morąg  nie ma żadnej strony internetowej do płacenia rachunków.” no bo żadna strona takiej nie ma, rachunki płaci się przelewem z banku. To nie e-sklep z płatnościami typu PayPal czy PayU.

Przemo78  pytam o to bo za prąd jest łatwo zarejestrować się i sprawdzić bieżący rachunek i całą historię płatności.

Chodzi mi o sprawdzenie mojego rachunku (konta) np. jak wyglądały wcześniejsze wpłaty i jakie było kiedyś zużycie energii , a jakie jest teraz.

Na poczcie tego nie dostane.

Na stronie za prąd jest cała historia płatności na 5 lat do tyłu.

 

Jak za wodę nie ma czegoś takiego to przeżyję , ale jak jest to bardzo chętnie bym z tego korzystał.

Nie prościej zapytać o to nomen omen u źródła… :slight_smile:

Poważnie zastanawiam się  czy to nie  jest  jakiś  'karniak"… 

A jeśli nie to- Tomaski  jak sam zauważyłeś  wodociągi w twojej miejscowości nie stworzyły internetowej obsługi klienta  więc o historię  rachunków i bilans   mógłbyś ewentualnie uzyskać  bezpośrednio w siedzibie przedsiębiorstwa. Ew  stworzyć  ją sobie samemu na podstawie  posiadanych faktur i dowodów  wpłat. 

Zamykam temat już mam wszystko.

Dzięki za pomoc