Jak zaplacic w Chinach?

Witam, nie wiem do jakiego działu to przypisać więc jestem tutaj. W razie czego proszę o przeniesienie. Do rzeczy, zamówiłem w Chinach szkło do telefonu które otrzymałem tylko nie wiem jak mam za nie zapłacić. Podając numer karty kredytowej myślałem że płatność odbędzie się podobnie jak w Polsce, jednak jest inaczej. Proszę o podpowiedź jak ma teraz za to zapłacić. Pozdrawiam 

spencer5

Najlepsza do takich zakupów jest karta kredytowa wirtualna pre-paid czyli przedpłacona. Na tej karcie są tylko pieniądze, które wcześniej wpłaciłeś a po zakupie może być 0 zł i nie ma obawy, że stracisz. Nie chcę robić reklamy ale są banki, w których płacisz tylko za wydanie tej karty (ściśle - dostajesz tylko numer karty, kod CVV i przypisanie do karty konto) co kosztuje ok. 20 zł i to wszystkie koszta.

Ja ostatnio dość często kupuje z chin. I płace albo przez przelewy24 albo z konta paypal. Zależy jaka forma płatności w danym sklepie jest tam dostępna.

Tak jak mówi Mark7 też dobra opcja.

 

Po to jest właśnie forum, żeby komuś pomóc i bez skrępowania możesz wymienić nazwę firmy.

Przykład z brzegu: ING - Karta kosztuje 20 zł albo 0 zł, jeśli jesteś posiadaczem konta Direct 18-26 lat. Później już tylko 0zł.

@dark__jedialer żeby komuś pomóc trzeba mieć chociaż aktualne informacje. 

Od zeszłego roku karty przedpłacone są niedostępne we wszystkich bankach. A kartą w ING i tak nie można było płacić w internecie… Maestro.

BZWBK ma dalej, sam korzystam z niej do Google Play https://www.centrum24.pl/prepaid/index?index=1491

#JPRLD