Jak zapłacić za elektroniczną wersję Windows 8 Pro Upgrade?

Noszę się z zamiarem kupna win8 pro upgrade, tego za 129zł. W związku z tym chciałbym się dowiedzieć, jakie metody płatności obsługuje ten program do aktualizacji. Da radę Visą Electron z mbanku? Jest niby aktywowana do transakcji internetowych, na Steamie działa, ale tutaj nie mam pewności a nie chciałbym się wkopać w jakąś nieudaną transakcję. Próbował ktoś w ten sposób?

Są dwa sposoby: karta płatniczą lub przez paypal’a poprzez Asystent uaktualnienia do systemu Windows 8

Ja płaciłem z PayPal i poszło OK.

Kartą VisA zapłacisz bez problemu - bo jest tam taka opcja, tym bardziej, że już płaciłeś nią w Internecie.

PayPal to dodatkowe koszta przeliczenia transakcji walutowej(!) - 4%.

Tzn. to nie jest Visa taka normalna, kredytowa, tylko zwykła Visa Electron - debetówka. Niby płaciłem, ale różnie z tym bywało. Zdarzały się strony, na których z niewiadomych powodów nie chciała działać, także chciałem się upewnić.

Doładuj PayPal sumą około 135 zł i zapłać.

Ustawiasz w mbanku w “Płatności internetowe” wysokość limitu na zakup internetowy (domyślny jest 0) i kupujesz.

Tak też mam ustawione. W takim razie zobaczę za jakiś czas, jak będę kupował. Jak nie przejdzie kartą, to najwyżej PayPalem zapłacę. Dzięki za rady. Problem uznaję za rozwiązany.

Jeśli masz zamiar płacić PayPalem to lepiej zadzwoń sobie wcześniej do centrum obsługi klienta, jak ja kupowałem windowsa to powiedzieli mi żebym nie płacił przez PayPal bo nie działa do odwołania (jakiś miesiąc temu to było).

Dobra, kupiłem Visą, problem rozwiązany.