Jak zarabiac przez internet?

Mam pytanie JAK MOŻNA ZAROBIĆ PRZEZ INTERNET??

Prosze o wasze propozycje!

PS. Każdą proce chwile!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

PoZdrO BaKa

Jest taka strona na której sie rejestrujesz i dostajesz eurocenty za każdą sek/min, nie pamiętam dokładnie adresu i sposobu działania.

Np. sprzedając różne pierdoły na allegro

karolzet , a na przykład jakie pierdoły??

Np. takie

A skąd ludzie biorą te “pierdoły”? Sprowadzają z Chin itp.? Wie ktoś ile to kosztuje? Jakieś zaufane firmy?

Może są jakiś hurtownie. Albo faktycznie z Chin to biorą.

klikając w bannery na pewnych stronach, trzeba by poszukać

Zarabianie w Internecie czyli fikcja na resorach


Ostatnio namnożyło się spamerów reklamujących eurobarre. Wciskają się wszędzie - na newsach, mailach, forach dyskusyjnych. Teraz trochę mitów i trochę faktów:


Ile można zarobić: trochę więcej niz figę z makiem - za 1000 punktów płacą 6.5 eurocenta,


   1. wypełnienie ankiety to od 500 do 3000 punktów: 0.0325 - 0.215 euro

   2. od 50 do 100 punktów za email: 0.00325 - 0.0065 euro

   3. co 30 dni dają bonus w postaci 5000 punktów - czyli uwaga! - aż 0.32 euro - zarabiacie złotówkę miesięcznie! czy to nie cudowne?


Aby zarobić na piwo (1 euro) trzeba wypełnić powiedzmy 10 ankiet - powiedzmy, że trzeba siedzieć nad nimi godzinę (oczywiście w zależności od stopnia skomplikowania), nie jeść, nie chodzić do klopa, pracowicie klepać odpowiedzi i jest jedno piwo. Imponujące.


podsumowując - cały czas macie na ekranie reklamę (tzw. surfbar), śledzą co robicie, wypełniacie ankiety, czytacie spam i zarabiacie niebiańską pensję w wysokości kilku złotych miesięcznie.


Wypłaty z tego systemu oraz wszystkich podobnych zdecydowanie nie przekroczą miesięcznego rachunku za Internet + prąd.

:D:D:D:D:D

BaKa a może roznosić ulotki …firmy dostarczającej internecik :smiley: w końcu kasę dostaniesz …“przez” internet…( noo… z powodu internetu) :stuck_out_tongue:

heh nie liczcie, że na forum ktoś wam poda metodę jak szybko zarobić dużą kase przez internet… jak już to dostaniecie propozycje takie jak dał gausek , gdzie za cały dzień oglądania reklam dostaniecie dolara…

żeby zarabiać kasę trzeba zrobić dobrą i rozbudowaną stronę www, potem ją bardzo dobrze wypozycjonować, mieć wielu stałych bywalców i duże statystyki… potem wyświetlanie reklam :slight_smile: albo reklamy Google albo znaleźć reklamodawcę… chociażby przez programy partnerskie pokroju tradedoublera.

A z jakiej dziedziny strony mogą się cieszyć dużą “przepustowością internautów”? Może podasz przykładowe tematy na stronę? Zawsze chciałem zrobić stronę, ale nie wiem o czym :stuck_out_tongue:

Polecam strone naszego kolegi z forum http://zagorskid.ovh.org/zarabianie.html

:slight_smile:

zobacz tutaj: http://www.surfbareurobarre.za.pl

“Vortal” o zarabianiu przez internet: http://www.zarabiaj.net

http://pieniadz.net/

http://e-skarbiec.net/

http://zarabiaj.net/

Trzy największe serwisy w Polsce to zarabianiu przez internet :slight_smile:

Masz na myśli http://www.prizee.com ??

to sobie daruj, stronę się zazwyczaj robi o czymś, co jest czyjąś pasją…

Załóż swój własny sklep internetowy za prowadzenie ktorego nic nie placisz. Wypromoj go i zacznij zarabiac realne pieniądze. Mozesz tez zaprosic znajomych do udziału za ktorych tez dostajesz pieniądze. Bez zadnego klikania w reklamy

http://nextopp.pl.tl/

http://kubzixo.pl.tl/

http://escarts.pl.tl/

Sprawdz tez

http://to-sie-oplaca.pl.tl/

Wejdź sobie na www.dolarek.com :arrow: tam ja zarabiam ok 50-60zł na miesiąc. Nie wiem czy dokładnie o to Ci chodziło, w ogóle to już ten temat jest poruszany setny raz, poszukaj na forum w starszych tematach. Możesz też sprzedawać jakieś przedmioty z gier online, na przykład w tibii sprzedawać wirtualną kasę, a potem postać. Jest też taki program “Eurobarre” - www.eurobarre.com - www.eurobarre.pl . Tam ściągasz jakiś program na komputer instalujesz go, pod przykrywką instalujesz tak na prawdę 1000 trojanów i wirusów i za włączenie tych reklam zarabiasz. :lol: