Jak zarejestrowac / usunac program NET.reactor


(Ktmktmktmktm) #1

Dowiedzialem sie z tego forum ze aby pozbyc sie tych komunikatow : http://imageshack.us/photo/my-images/83 ... uubwc.png/ nalezy zarejestrowac / usunac probram net.reactor. Jednak w dodaj / usun programy nie mam programu "net.reactor". ??? Co robic? :frowning:


(Piotrkijak) #2

http://www.dreamsoft.com.pl/ezriz-net-r … a251ea07ca i wszystko jasne…


(kliszka) #3

Pobierz jeszcze raz ten program i zainstaluj , następnie zobacz w narzędziu Dodaj/Usuń programy czy dany program został zainstalowany . Jeżeli tak to ściągnij Revo Uninstaller 1.92 zainstaluj jego pomocą odinstaluj ten program.

P.S - program oryginalny czy piracik ?


(Ktmktmktmktm) #4

Piotr a moze cos po polsku? kliszka , nie wiem , chyba pirata , ja w ogóle nie wiem do czego ten program sluzy , nigdy go nie sciagalem/instalowalem , po prostu zaczely wyskakiwac mi te komunikaty i chcialem wiedziec co z tym zrobic


(kliszka) #5

Jeśli go nie instalowałeś to dlaczego sugerujesz ,ze to wersja piracka ? … ale jesli tak naprawdę jest to musisz zrobić logi i poprosić o ich przejrzenie . OTL, GMER, RSIT, DSS i inne instrukcje , Zasady wklejania logów na forum, tytułowania tematów. .


(Piotrkijak) #6

Przecież podałem linka z opisem tego programu. Jeżeli nie znasz angielskiego, to skorzystaj z google translate, on nie gryzie.


(Ktmktmktmktm) #7

Sorry za dluzsza nieaktywnosc ale nie mialem zbutnio czasu. Postepowalem zgodnie ze wskazowkami i oto te logi :

OTL : http://www.wklejto.pl/97586

Extras : http://www.wklejto.pl/97587

Prosze o przejrzenie