Jak zaspamować swoją skrzynkę email ? Proszę o pomysły!

Witam,

temat jest związany z bezpieczeństwem, ale z drugiej strony barykady :slight_smile:

 

Chciałbym, abyście podali mi jakieś skuteczne sposoby na możliwie szybkie pozyskanie dużej ilości spamu - poczty elektronicznej, przede wszystkim wiadomości w języku polskim.

 

Chciałbym przeprowadzić pewną analizę na możliwie dużej próbce danych :slight_smile:

 

Czekam na Wasze pomysły jak zaspamować swoją skrzynkę email?! 

 

pzdr!

Powpisuj w google hasła jak zarabiać w internecie itp, podawaj e-maile wszędzie gdzie się da, zapisuj na newsletter-y. Z pewnością szybko spam zacznie cię zasypywać.

Możesz też założyć skrzynki na popularnych, darmowych serwerach które zasypują swoich użytkowników spamem - jak tlen i zrobić przekierowanie poczty na jedną skrzynkę. Oczywiście najlepiej zgłoś się tam do wszystkich możliwych subskrybcji bo przeważnie obowiązkowa jest tylko jedna :wink:

@Longhorn2009, @pocolog - dzięki za pomysły… Jest to jakieś rozwiązanie :slight_smile: Po części już z nich skorzystałem… chodź w sumie szukałbym bardziej takiej metody, gdzie ja sam się nie ‘proszę’ o spam zapisując się na jakieś newslettery, etc… raczej chciałbym, aby to spamerzy sami z siebie zalali mnie spamem… bo jest to bardziej ‘naturalny’ spam…

 

Także nadal czekam na pomysły :slight_smile: