Jak zastrzeżyc nr w orange ?w

Witam jak zastrzezyc np na chwile nr orange? a po chwili chciałbym zeby wszyscy widzieli mój nr?

Jak masz abo to w opcjach telefonu, a jak kartę to zadzwon pod *500, potem naciśnij 1, 2 i postępuj zgodnie z zaleceniami automatu.

dzieki pozdrówka :slight_smile:

jesli masz wogole telefon w orange to wpisz #31# dalej nr telefonu osoby do ktorej chcesz zadzwonic aby niewidziala twojego nru. wlasnie to #31# zastrzega ci nr gdy wykrecisz nastepnie nr do osoby nie poprzedzony wlasnie tym kodzikiem to wyswietli sie normalnie twoj nr!

No tak zgodzę się z tobą. Ale ta operacja działa tylko jak się dzwoni do Orange, bynajmiej u mnie tak jest. A jak u Was?

u mnie dziala do kazdego do kogo dzwonie…wiec nigdy z tym nie mialem problemu poza tym mam wlaczone zastrzerzenie nru w sieci (bo mam popa) ale w opcji telefonu zawsze mam ta usluge wylaczona i korzystam tylko z tego kodu #31#

Ja mam w Orange Go i jak dzwonię do mamy (PlusGSM) to słyszę tylko takie coś biiib, biiib, biiib, i w ogóle nie łączy.

Ja mam telefon w Orange z abonamentem.

Na poczatku sie nie da w opcjach telefonu bo to jest zablokowane przez Orange. Wtedy rejestrujesz sie na stronie http://www.orange.pl i klikasz zakładke ,usługi" i wybierasz ,włącz" zastrzezenie numeru. Wtedy wchodzisz do opcji fona i wybierasz zebys mial nr. zastrz. dziala to do kazdej sieci ciągle az odznaczysz tą opcje w fonie, i tak wkolko.

#31# to jest daremne, bo jak nie pamietam umeru to lipa…

A dzwonienie na automat czyli *500 zrzera bodajze 1zł jak dobrze pamietam, i zeby znow odblokowac znwo trzeba dzwonic *500 i zanim ci zablokują nr to to potrwa z 15min.

Wiec polecam sie zarejestrowac na Orange i postepowac tak jak ci pokazalem ;).

Tez kiedys mialem z tym problem, ale doszlem w koncu do tego ;).

to jest darmowe, dzwonienie pod *100 płaci się 1 zł za całe połączenie