Jak zaznaczyć, że temat jest rozwiązany?

Nie wiem gdzie to pytanie umieścić (w sprawdzonych poradach zniknęło)

Jak zaznaczyć, że temat jest rozwiązany?

A może to Admin lub Moderator o tym decyduje?

Pod postem danego użytkownika jest przycisk “Oznacz jako rozwiązny” i powinno się zaznaczyć przy poście użytkownika, którego post pomógł rozwiązać problem, ponieważ nad tematem znajduje się treść postu jako “Najlepsza odpowiedź”. Jeśli samodzielnie rozwiążesz problem, opisujesz w jaki sposób rozwiązałeś problem i oznaczasz swój post jako najlepszą odpowiedź i tym samym jako problem rozwiązany. Ten przycisk nie jest dostępny w każdym dziale, np. w tym dziale go nie znajdziesz i nie oznaczysz tematu jako rozwiązany.

Moja uwaga:

Przy każdej odpowiedzi jest możliwość kliknąć “Oznacz jako rozwiązany”

Za rozwiązany i czy pomógł  rozwiązać problem powinien chyba zadecydować ten co zakładał post, a nie kto cokolwiek napisze.

 

 

  1. "Użytkownik  roobal  edytował ten post dziś, 13:31 ", ciekawe…ja też jestem chyba użytkownikiem, a nie mogę edytować nie moich postów. :mrgreen:

  2. “Poprawiłem błąd gramatyczny”. Chciałbym wiedzieć na czym polegała ta poprawa (w celu edukacji)?  :smiley:

     tekst który pozostał, wkleiłem ze schowka i jest nadal ten sam.

Rozwiązanie możesz kliknąć tylko wtedy gdy założyłeś temat lub gdy jesteś moderatorem :stuck_out_tongue:

Już wiem, Jak to będą odpowiedzi na mój post to ja widzę “Oznacz jako rozwiązany” przy każdej odpowiedzi, ale Ci co piszą odpowiedzi tego nie widzą.

Chyba to jest trochę niedopracowane a na pewno nie jest to dla mojej wygody, żebym musiał nie tego szukać. 

 

PS; gdzie jest ten Emotikon, który stoi powyżej między “Kolor tekstu” a “Moje media”.

Na rozwijanej liście u dołu w całej kolekcji go nie ma  :-P 

jest  :slight_smile:

:)

I tego się nie dało wstawić do kolekcji?

 

Przypomina mnie to reklamę na wystawie sklepowej , żeby ściągnąć klienta.

A jak klient chce to kupić (w sklepie już nie ma) to okazuje się, że można, ale po zmianie dekoracji.

A kiedy będzie zmiana? Nie wiem.

Czyli nie można kupić. :slight_smile:

Pod emotkami masz przycisk pokaż wszystkie

Rzeczywiście. Dzięki :angel:

Oczywiście, że autor decyduje. Jednak zamiast oznaczać pierwszy lepszy post, lepiej oznaczyć ten, ktorego odpowiedź pojawi się nad tematem.

Co do błędu - użyłeś zaimka wskazującego w liczbie mnogiej dla wyrazu w liczbie pojedynczej - “to pytanie”, “te pytania”.

Brak mi słów.