Jak zbanowac kogoś w cs 1.6?

Jak zbanowac kogoś w cs 1.6?

wiem jak wykopywac ale jak banowac?

Korzystasz z jakiegoś moda? Np. AmxMod?

Nic. Czysty cs a serwer stawiany przez hlds

czarny_owiec na takim nie zbanujesz, też próbowałem nie da się. :?

a co jest potrzebne do zbanowania?

czarny_owiec najlepiej wgrany AMX, ale musisz się liczyć z tym że obciąży łącze.

odpada-słabe łącze. Coś innego?

hmm… a przy tworzeniu nie wpisujesz przypadkiem recona i hasła?

Sugerujesz, że dopóki obcy , prywatni ludzie nie wymyślili AMXMod, Metamod, Adminmod etc. to zbanowanie gracza było niemożliwe? :smiley:

Poszukaj na board.counter-strike.pl . Standardowo CS potrafi te jakże skomplikowane rzeczy.

Na dedykowanym serwie nie można stawiać AMX

Kola1214 , możesz trochę rozwinąć? Nie bardzo wiem o co chodzi. AMX można wszędzie postawić - nawet wtedy, kiedy nie masz bezpośredniego dostępu do serwera (np. http://whiterabbit.pl/)

Btw. Krzychuu napisał, że AMX obciąży łącze. Raczej nie ma to żadnego wpływu na łącze, bo to są tylko skrypty wspomagające administratora, żeby nie musiał wszystkiego klepać ręcznie. Coś jak skróty klawiszowe w programach - po prostu ułatwiają pracę.

Chodzi mi o to że na serwerze uruchamianym przez Steam nie można zrobić AMX.

Da się, nie ma z tym najmniejszego problemu. W sumie nawet nie wiem skąd ten pomysł. W ogóle AMX został do tego stworzony, inaczej jego istnienie nie miałoby chyba większego sensu, gdyby nie dało się go podpiąć pod “oryginalny” serwer CSa.

Eh… :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

Banowanie gracza poprzez RCONa.

Otwierasz konsolę ( ~ ).

Wpisujesz komendę: status.

Szukasz SteamID tego, który ma zostać zbanowany - kopiujesz je.

Wpisujesz w konsoli komendę: rcon banid “minuty” “SteamID” kick

W “minuty” wpisujesz liczbę minut na ile ma zostać zbanowany gracz. Wpisz “0” jeśli ma być zbanowany dożywotnio (perm).

W “SteamID” wpisujesz wcześniej skopiowane SteamID*

SteamID kopiujesz od słowa STEAM_ aż do samego końca (ale bez tych cyferek dalej; bez tych po spacji).

Komenda może być bez cudzysłowów

""

, ale zawsze lepiej z nimi.

Prawda, że proste? 8)

A pomożecie mi tutaj? Sprawa też sie tyczy cs’a

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=203875

jak zbanowac jak kozystam z moda Amx Mod???

Dodane 02.02.2009 (Pn) 20:53

jak zbanowac kogos kozystajac z moda Amx ??