Jak zdebugować telefon bez dostępu do niego? Htc one m8s

Witam,
Tak jak w temacie. Postanowiłem się trochę pobawić i wpadłem na pomysł żeby poinstalować różne custom romy na telefon Htc one m8s i pojawiły się pewne problemy… przycisk od zasilania kompletnie nie działa nie ważne czy przycisk czy zdalnie go próbowałem włączać czy cokolwiek, całkowicie nie działa ale nie w tym problem. Wpadłem na pomysł wejścia w recovery żeby móc włączyć telefon z tego poziomu za pomocą adb ale jak dowiedziałem się nie mam włączonego debugowania USB… i tutaj pojawia się pytanie. Czy istnieje jakikolwiek sposób zdebugowania telefonu bez jakiegokolwiek dostępu do niego?

Co oznacza “zdalnie”?

Nie ma możliwości włączyć debugowania usb przez abd tylko recznie w opcjach deweloperskich.

No ale mówisz, że telefon się nie włącza?

Tak tu jest namieszane że już nie wiem czy telefon jest sprawny czy nie,czy cokolwiek można zrobić na nim,bo jak nie działa przycisk power to nie możesz wejść do recovery-no chyba że tak jak napisałeś że był to tylko pomysł.

… ale brałeś pod uwagę, że “jak nie działa przycisk power”, to telefon się nie włącza? Ogólnie stara zasada mówi, że włączone do prądu lepiej działa.

  • może padła płyta główna?
  • bateria? Czasem bateria potrafi tak w telefonie paść, że telefon nawet na chwilkę się nie włączy