Jak zdebugować telefon bez dostępu do niego? Htc one m8s

(darkhead20) #1

Witam,
Tak jak w temacie. Postanowiłem się trochę pobawić i wpadłem na pomysł żeby poinstalować różne custom romy na telefon Htc one m8s i pojawiły się pewne problemy… przycisk od zasilania kompletnie nie działa nie ważne czy przycisk czy zdalnie go próbowałem włączać czy cokolwiek, całkowicie nie działa ale nie w tym problem. Wpadłem na pomysł wejścia w recovery żeby móc włączyć telefon z tego poziomu za pomocą adb ale jak dowiedziałem się nie mam włączonego debugowania USB… i tutaj pojawia się pytanie. Czy istnieje jakikolwiek sposób zdebugowania telefonu bez jakiegokolwiek dostępu do niego?

(bachus) #2

Co oznacza “zdalnie”?

(kameleon5) #3

Nie ma możliwości włączyć debugowania usb przez abd tylko recznie w opcjach deweloperskich.

(bachus) #4

No ale mówisz, że telefon się nie włącza?

(kameleon5) #5

Tak tu jest namieszane że już nie wiem czy telefon jest sprawny czy nie,czy cokolwiek można zrobić na nim,bo jak nie działa przycisk power to nie możesz wejść do recovery-no chyba że tak jak napisałeś że był to tylko pomysł.

(bachus) #6

… ale brałeś pod uwagę, że “jak nie działa przycisk power”, to telefon się nie włącza? Ogólnie stara zasada mówi, że włączone do prądu lepiej działa.

• może padła płyta główna?
  • bateria? Czasem bateria potrafi tak w telefonie paść, że telefon nawet na chwilkę się nie włączy