Jak zdjąć klątwę z Henselta

Witam, gram w wiedźmin 2 i nie wiem jak zdjąć klątwę z Henselta.Nie mam pojęcia wgl jak to zrobić.Proszę o pomoc.Pozdrawiam

Dodane 19.06.2011 (N) 13:57

mam jeszcze jeden problem gdzie jest Natchniony lub sprzedawca relikwii?

Klątwa Sabriny

Musisz zebrać 5 przedmiotów,jeden da ci sam Henselt - symbol wiary - Medalion

Sztandar burej Choragwii,jest w podziemiach Vergen po teście bądz zabiciu upiora Chorążego Burej Chorągwi

Symbol nienawiści-miecz,który da ci Saska,gdy pójdziesz z Zoltanem przez podziemia do Vergen koło kryjówki zabójców

Grot,którym żołnierz przebił serce Sabriny znajdziesz po przejściu przez mgłę - musisz go wygrać w kościanego pokera z gościem koło Vergen.

Zbroja Seldrika - Quest dotyczący Zabójców i kwadratowych monet, Piękna Zośka otworzy ci klapę w burdelu - czerwony namiot po wyjściu z obozowiska,gdzie ukrywa się jeden ze spiskowców,nosi właśnie tą zbroję,najlepiej poprowadzić Quest Zabójcy Królów i pójść tam z wojskiem,będzie walka z ochroną spiskowca,a sam nie dasz rady.

Sprzedawca relikwii jest w jednym z namiotów w obozie Henselta

A gdzie są te podziemia Vergen nie mogę ich znaleźć.Jakby ktoś mógł dać mapę gdzie to jest.

To jest w dalszej części gry,wszystkie questy są fabularne,te podziemia to tunele,w pewnym momencie Zoltan chce iść z tobą do Vergen

http://www.youtube.com/watch?v=pnJSzYOa … re=related

tu masz nagrania z gry dotyczące klątwy krwi

Te podziemia to katakumby gdzie jest sztandar i tunele,gdzie jest miecz

a pomyśleć że do oryginalnej gry zakupionej w sklepie dają pełny poradnik opisujący wszystkie zadania…

Johny, pomyliłeś quest na mgłę z tym na klątwę :stuck_out_tongue:

Do mgły potrzebujesz tych przedmiotów. Medalion dostajesz gdy zrobisz q z henseltem. I to wtedy zoltan chce iść z tobą do verden. Tyle z mojej strony :stuck_out_tongue:

Tylko te Questy są ze sobą powiązane,żeby dotrzeć do Vergen,musisz przejść przez mgłę,Henselt daje medalion,gdy masz już wszystkie przedmioty tu masz racje :),klątwa jest z mgłą powiązana

Nie !, henselt daje ci medalion jak zdejmiesz z niego klątwę i dopiero wtedy możesz przejść przez mglę do pozostałych składników zdjęcia owej mgły. To wiem na pewno, bo jedyne co mi nie idzie to pokonanie tego wielkiego czarnego ognistego bosa xD

taniej wychodzi sama plytka+key czy co tam jest potrzebne…

Z samego Henselta tak Wiedzmin mówi coś w stylu “Uwolniłem cię od klątwy,ale ona dalej ma moc,duchy poległych dalej walczą w Vergen,trzeba coś z tym zrobić”,Henselt mówi “Wiem,Detmold wspominał mi o tym medalionie,dam ci go”