Jak zdjąć simlocka z Motoroli V3?

tak jak w temacie

ale czy można to zrobić bez wychodzenia z domu ( chodzi mi oto czy trzeba iść do kominsiu)

jeżeli trzeba to ile to będzie kosztowało

http://www.matrax.net/forum - tam masz wszystko

Witam odpowiem na to pytanie bo sam sie naszukałem ostatnio to pomogę niech bedzie na forum jeden opis w całości:

Odwiedź wątek na forum http://matrax.net/forum/showthread.php?t=57744

Ściągnij P2K_Easy_Tool_v37

Następnie wyłącz telefon wyciągnij karte sim. Włącz telefon kombinacją klawiszy *# czyli czerwona słuchawka. Dostaniesz się wtedo do bootloadera podłącz wtedy telefon kablem USB do komputera. I rób tak jak napisali na tamtym forum czyli:

Postępuj wg wskazówek które wyskoczą po wgraniu. Tylko tam tego nie napisali meczyłem sie nad tym najdłużej: Zanim klikniesz OK w programie, włącz telefon (to oczywiste) i musisz go wykryć jakimś programem użyj do tego celu programu SMARTMOTO pare minut szukania na google… Jak w tym programie wykryje Ci telefon dopiero wtedy klikasz OK w tamtym P2K_Easy_Tool_v37 i unlock telefonu przebiega bez problemowo. Przeczytaj jeszcze uważnie wątek z tamtego forum :slight_smile:

Złączono Posta : 13.08.2007 (Pon) 23:57

PS w komisie zapłacisz 40zł…

witam jestem nowy i mam motorole v3r zdejmowałem simlocka i teraz telefon odpala się ale do napisu “HELLOMOTOROLA” I gaśnie.proszę o pomoc co mam zrobic.

można spróbować SIMLOCKa poprzez kod. jego sposób na bezpieczne odblokowanie telefonu. ponieważ podczas odblokowywania telefonu za pomocą oprogramowania lub sprzętu istnieją możliwości uzyskania danych, uszkodzone lub utracone. ale nie ma takiej możliwości po odblokowaniu przez kody. ów y i preferują tę metodę, aby odblokować telefon. mam kody z tego Theunlockarena.com miejscu, aby odblokować telefon.

ntt8-wyglada na padniety soft

Witam mam motorole v3 i też chce ją przerobić ale mam problemy kiedy robię wszystko tak jak w poradniku wchodzę do boot loadera itd.

uruchamiam program p2k easy tools v41 robie wszystko ale nie moze sie połączyć z telefonem. Nie wiem o co chodzi jestem laikiem w tych sprawach liczę na pomoc :slight_smile:

wersja boot loadera:

0C.C1

SW Version: R3442A_G_0E.31.22R