Jak zdobyć stopień szczergowy 3 aby grać w trunejach w CS GO?

(mateuszplenik) #1

Witam, od wczoraj gram w cs go i chciałem nabić jakąś range silver czy coś takiego ale nie moge grać na turniejach bo musze mieć range szeregowy 3 jak zdobyć ?

(urOk) #2

Rangi zdobywa się podczas grania na serwerach Valve. Rangi takie jak: Srebro, Złoty Laur, Mistrzowski Obrońca. Zdobywa się podczas grania meczy turniejowych (brane są pod uwagę różne czynniki do podwyższenia rangi). Rangi takie jak Szeregowy (wprowadzone z nową operacją) zdobywa się też na serwerach Valve. Grając np. Deathmatche  mecze turniejowe lub wykupując wejściówkę do Operacji BloodHound(więcej punktów doświadczenia za wykonywanie misji z tej operacji). Także jeżeli chcesz zdobyć rangę szeregowego, graj Deathmatche na oficjalnych serwerach. Na serwerach publicznych systemy rankingowe nie działają.

(mateuszplenik) #3

Oficjalne serwery to takie zwykłe tak ? jak wejde w liste to obojętnie jaki ?

(urOk) #4

Oficjalne serwery są w zakładce “graj/znajdź grę”.  I tam masz do wyboru, mecze turniejowe, deathmatch, wyścig zbrojeń. W każdym z trybów zdobywasz punkty doświadczenia.

(Wiktortraktor) #5

A ta operacja unokuje turniejówki ?

(Lukaszemko) #6

Tak 

(CrisPL) #7

Trochę to żałosne, że kupuje się tą grę, a ona i tak jest jak na abonament, bo turniejówek nie można grać. A sam level wbija się bez operacji tragicznie, bo 240 expa za grę, a trzeba ponad 3000 na 2 lvl.

(lordjahu) #8

Wiem, sam przez to przechodzę. Szkoda tylko że się zrobiła taka komercha na te skrzynki, itnemy i exp. 

(przemek7525) #9

Cóż, to ograniczenie polegające na graniu MM od 3lvl wyeliminuje te Global Elity mające 50h w grze (no czyli raczej w większości przypadków ewidentnych haxów).

Jest jakaś tam szansa, że niektórym nie będzie się chciało wbijać 3lvl w grze, żeby sobie poczitować na turniejówkach albo żeby boostować innym rangę.

Fakt, że trochę cierpią na tym zwykli gracze, którzy nie chcą haxować, a chcą sobie pograć turniejówki.

Najłatwiej wbija się chyba na deatchmatchu (przynajmniej jak dla mnie, chociaż ja już jestem dość doświadczony)

Nikt nie zmusza do otwierania skrzynek i posiadania bogatego ekwipunku :D.

Osobiście otworzyłem może 10 skrzynek (nie polecam, tylko z jednej skrzynki wyszedłem na plus :frowning: ).

To tylko dodatek do gry :stuck_out_tongue: .