Jak zgłosić naruszenie

Jestem w klasie informatycznej i pewnien kolega chiał włamac sie do mnie na poczte,

jak zapewne pisałemł, w szkole wchodzi na strony o tematyce hacking, sciaga trojany i innego typu zabronione aplikacje do hakowania, jak to zgłosić nauczycielowi.

Grozi mi itp, co robić zgłosić to instalacja i zabawa takimi programami jest zabroniona a tym bardziej włamywanie na poczte, mówił "zobaczysz wejde na tą poczte brutusem i zobaczysz’’.

Co robić w takiej sytuacji. :x

Chyba najnomarlniej w świecie, chyba że chcesz żeby ktoś napisał za Ciebie przemowę do nauczyciela :P.

Co do reszty jak dla mnie to jest bełkot i nic z tego nie rozumiem.

przede wszystkim sie wyluzowac

mateo515

Na wszelki wypadek zmień hasło w poczcie na bardzo długie :slight_smile:

Co do hasła właśnie zmieniam ale czy to możliwe by jakiś program je złamał?

Koleś poprostu instaluje jakieś trojany wchodzi na strony w szkole ukrywa je w plikach systemowych itp, dziś widziłem jak kombinował, podeszłem i mu restart he.

Instaluje serwery i bawi sie poprostu hackuje, kompy się restartują cd rommy otwierają, a on jest bezkarny, trzeba to zgłosić.

mateo515 Przed wysłaniem posta nalezy włączyc działanie mózgu.

to samo uczyń przed zgłoszeniem tego nauczycielowi :roll:

to w czym problem? Brak Ci głosu w szkole. Idziesz do nauczyciela informatyki czy nawet dyrektora szkoły ( w ostateczności) i wszystko ładnie opowiadasz. Co do hasła nie martw się: niby sa takie programy jak wspomniany brutus ale złamanie przez niego hasła 4-literowego (nei daj Boże jak są cyfry) zajmuje mu chyba 5 dni i z tego co pamiętam działał tylko na poczcie o2.

A i pamiętaj haker który się chwali tym co zrobił to żaden haker. !!

buahahhahuahua uufffff co to za haker ludzie, instaluje zwyklego trojana po kompach , odpala u siebie na kompie program , gdzie ma opcje otworz CD-Rom, screenshot, reset, wyskakuje mu na ekranie co dany koles wystukuje na klawiaturze. Pelno takich trojankow, nie bede podawal nazwy bo nie wiem czy mozna tutaj.

to ty jeszcze nie wiesz co wolno na forum dp, a czego nie :o

no i co ??

no i nic

Jest taki jeden trojan co odczytuje ci login i hasło e-mail ale zapisane w kompie np. w jakiś klientach poczty.