Jak zgrać film na płyte DVD-R za pomocą programu Ashampoo Burning Studio?

Jak zgrać film na płytę DVD-R za pomocą programu Ashampoo Burning Studio? Ogólnie to zgrałem film  ale nie chciał odpalić na moim odtwarzaczu DVD ;( a na kompie odpalał. Może robię coś źle? Jaki format powinien mieć film? Jakie opcje wybrać podczas zgrywania?

A jaki format ma obecnie ten film? I jakie formaty odtwarza twój odtwarzacz DVD? Jeśli nie wiesz, to podaj chociaż jaki to odtwarzacz (marka + model).

Wiem tylko tyle że jest to Funai. Film ma format .avi

Kurczę teraz patrze i ni stąd ni zowąd Ashampoo Burning Studio nie widzi płyty i nie mogę zgrać -,- Spróbuję zainstalować Nero trial.

Proszę korzystać z opcji Edytuj , zamiast pisać post pod postem.

rgabrysiak

Hej,

Jeśli DVD nie obsługuje DivX’ów, to najbezpieczniej nagrać materiał jako płytę DVD-Video.

Pozdrawiam,

Dimatheus

No dobra tylko że aby zgrać materiał jako płytę DVD-Video film musi mieć format .vob więc fajnie by było gdyby ktoś dał linka do jakiegoś dobrego programu do konwertowania avi do vob

Hej,

Na przykład Freemake Videoi Converter.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Freemake Videoi Converter nie obsługuje vob

Hej,

Jak to nie obsługuje - wrzucasz materiał i wybierasz opcję na DVD. Następnie możesz wybrać, czy program ma wypalić płytkę, przygotować jej obraz iso czy też przygotować materiał - z vob’ami - w określonym katalogu, później nagrywanym na płycie w folderze Video_TS.

0c89691cc89c.png

Pozdrawiam,

Dimatheus

Użyj programu Format Factory :

http://www.dobreprogramy.pl/FormatFactory,Program,Windows,13295.html