Jak zgrać filmy z dekodera PVR

Mam dekoder PVR,jego pełna nazwa to: High Definition Digital Recorder 5810CDX działający w sieci kablowej Vectra Dysk twardy mam już prawie w pełni zapełniony, więc chciałbym zgrać ten materiał na komputer. Proszę o podpowiedź jak połączyć go z komputerem, jakiego sprzętu trzeba użyć do prawidłowego podłączenia no i jakim programem najlepiej zgrywać. Słyszałem opinie że nie da się zgrać nic z tego dekodera ale mam nadzieję że to bajki. Polak potrafi.

Wyjmij dysk i skopiuj zawartość.

Z tego co mi wiadomo, nie powiodły się żadne próby (włącznie z przekładaniem dysku) kopiowania nagrań z dekoderów PVR :frowning: , i dotyczyło to urządzeń wszystkich operatorów :expressionless: . Pozdrawiam.

Fajna porada. Nie dość że nic nie skopiuje to jeszcze straci gwarancję i jeśli dekoder jest na wynajem to przy jego zwracaniu może zostać obciążony karą za uszkodzenie dekodera. Cyfra+ za zwrócony dekoder z zerwaną plombą i śladami ingerencji wewnątrz woła 800 zł.

:roll:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1187175.html tu masz np. o PVR Cyfry+. Tak jak wyżej pisałem, podobnie jest(jak na razie) z urządzeniami pozostałych operatorów. Na jakimś forum czytałem że HDD z terminala"badacze" UPC podłączali do kompa, efekt żaden :frowning: . I jeszcze na temat http://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=4215 Tu jak zgrywać na nagrywarkę http://www.focusat.e-tv.pl/forum/viewth … ead_id=598

zapraszamy do skorzystania z usługi http://www.nagraj24.pl

oferujemy przegrywanie z dekodera hd pvr w jakości full hd

wydaje mi się ,że zgrać można przesyłając sygnał z tunera PVR na kartę tv w kompie, na wejście sygnałowe wizji i dzwięku, ale jak to faktycznie wyjdzie trzeba by spróbować ,pozdrawiam