Jak zgrać piosenki z oryginalnej płyty na odtwarzacz mp3


(Majkell17) #1

Posiadam płytę zakupioną w empiku, mniejsza o nią. Po prostu jest oryginalna, hologram itp. Jak zgrać te piosenki na odtwarzacz mp3? To tak przy okazji pytam żeby się zabezpieczyć przed nadejściem ACTA. Konwersja normalnie nie wchodzi w rachubę bo po zrzuceniu piosenki ważą 1kb


(direct39) #2

Chyba najprościej będzie zgrać płytę do formatu WMA poprzez Windows Media Player, a potem przekonwertować na MP3. Aczkolwiek format WMA wiele odtwarzaczy też obsługuje :).


(Marek Krakus) #3

Ashampoo Burning ma opcję konwertowania do mp3.

http://www.dobreprogramy.pl/Ashampoo-Bu … 12487.html


(Ctr) #4

Zgrywasz przez windows media player normalnie. Tam tylko sobie ustaw na format MP3. Nie trzeba nic konwertować, tak jak to powiedział direct39.


(Jas162) #5

Od siebie mogę polecić AIMP Tools: http://aimp.com.pl/index.php/download?func=fileinfo&id=125


(scripter1) #6

Możesz użyć ALLConverter PRO 1.2

Ja najczęściej używam do tego programu do nagrywania płyt Nero Burning Rom.


(Hashi) #7

http://mediago.sony.com/plk/download

MP3, FLAC lub AAC. Program ma znacznie lepszą bazę tytułów albumów, piosenek (Tagi) oraz coverarty niż WMP11. Jest naprawdę przyjemny w użyciu.


(Depedro70) #8

Jeśli chcesz zgrać za pomocą WMP to Zgraj->ustawiasz format MP3 i szybkość transmisji bitów. Do odtwarzacza możesz wysłać przez WMP czy program do zarządzania plikami np Free Commander czy Total Commander.


(system) #9

Ja zgrywam płyty za pomocą FreeRip’a, wszystko ogranicza się do włożenia płyty w napęd CD, odpalenia programu i kliknięcia “zgraj zaznaczone ścieżki” polecam.