Jak zgrać Windows Vista

Mam M$ Windows Vista Home Basic. Otrzymałem go wraz z laptopem. Chciałbym go zgrać z ukrytej partycji na płytę DVD. I z tąd moje pytanie czy jeżeli tak zrobię czy będzie to legalne, a jeżeli tak to jak mogę to zrobić? Dodam, że mam Acer Aspire 5710ZG z sterownikami Empowering Technology. Bardzo proszę o szybką pomoc w tej sprawie. Z góry dziękuje.

Czytać instrukcje obsługi dołączoną do laptopa, tam jest wszystko krok po kroku opisane.

1- do komputera powinno byc dołączone oprogramowanie przy pomocy kórego można dokonać nagrania ukrytej partcji na płyty DVD

2- proces ten jest jak najbardziej legalny i zalecany przez producenta komputera w celu odbudaowania systemu

3- ACER za wysłanie płyt s systemem i sterownikami (o ile się nic niezmieniło) liczy sobie całkiem niezłą kase.

Powodzenia

Kowal

Problem w tym, że w instrukcji nie ma nic o tym napisane 8) i mam dołączony program eRecovery Manager, chyba on służy do zgrywania. W razie problem ow z kontaktuje się z Call Center Acera.

Program ACER eRecovery instalowany razem z systemem.Przy każdym włączeniu kompa powinien pytać czy wykonać kopie bezpieczeństwa i gdzie ją zapisać.A jeśli nie masz instrukcji poszukaj na stronie producenta.Akurat do eRecovery masz całkowicie oddzielną instrukcje.

Żebyś miał całkowicie na skróty link do strony ACER

http://www.acer.pl/

Windowsa sobie nie zgrasz bo nie ma go napewno na ukrytej partycji chyba ze dysk do przywrócenia systemu.