Jak zintegrować GF 8600GT?

Mam GF 8600 GT 256MB GDDR3 i z tego co widze we własciwosciach karty w Windows Vista Home Premium to moge ją zintegrować do 1GB oddając częśc ramu.Ile w tym prawdy? Czy to mozilwe? i jak to zrobić i gdzie ustawić?

zależy ile masz ram… u mnie przydziela 700mb… ale mam 2gb ram

Możliwe.

W biosie

No własnie tez mam 2 GB ram Dual Channel. W Biosie tylko gdzie bo mam Award.

:x

chodzi o to:

beztytuuxa7.jpg

Tak dokładnie tyle i dokładnie o ta wartośc MB co podkreśliłes. Jeżeli jest napisane ze można udostepnić z pamieci systemowej to chyba jakoś można :expressionless:

powiem tak może i to możliwe tylko po co, pamięć Ram na płycie jest wolniejsza od pamięci ram umieszczonej na płycie karty graficznej. Tak na prawdę ważne jest ile pamięci masz na karcie graficznej a nie ile pamięci możesz przydzielić zewnętrznej karcie graficznej.

:x

może napiszesz to po polsku?

samo się przydziela… ustawić tego nie można…

Nie rozumiem Was teraz :? . To czyli samo sie integruje?

tak…

Aha no dobra. I taka sprawa jest druga bo kumpel podrzucił mi 3 cześc SOF Payback czy jakos tak (gra) i przycina mi sie i ma tej karcie i nie wiem własnie czy jest za mało wydajna na tą gre czy chodzi własnie o RAM na karcie :slight_smile: . To tyle. i Dzieki Wam za odpowiedzi :mrgreen:

Chodzi o to że ta SOF Payback ma duże wymagania… a ogólnie jest beznadziejna ;] szkoda zachodu… ;] zero realizmu… to już nie to co stare dobre soldier of fortune gold edition :stuck_out_tongue_winking_eye: heh ;]

Apropo pamięci ram to nie ma żadnego sensu dawanie większej jej ilości dla takiej karty 256mb spokojnie wystarcza ale ogólnie to nie jest karta na której da się swobodnie pograć w nowe gry przy nawet średnich ustawieniach…

Mówisz że az tak cienka jest, mysłalem ze nie jest az tak tragiczna ok. 300zł jeszcze gdzies tam chodzi po sklepach wogóle mysłe nad wymiana ma 9600GT ale nie wiem czy to dobry pomysł 8)

do gier jest słaba…

zobacz testy karty 9600GT w grze SOF Payback i ile wyciągnie fps :wink:

jeśli wynik cię nie zadowala to zbieraj kase na coś lepszego (czyt. 8800GT, 9800GX2 :wink: )

Myśle własnie nad 9600GT słyszałem ze niby żyleta i stoi w granicach 600-650zł. Tylko jest problem nie wiem i nie znam sie czy to bedzie pasować do płyty głownej kompa itp czy bedzie kompatybilna. Płyte główna mam Intel G33, procek Intel Core 2 Quad Q6600 2.40 Ghz a zasilacz to juz nie wiem.

jeśli masz na płycie złącze PCI-Express x8/x16 to będzie pasować, jak nie wiesz jaki masz zasilacz podeślij nam fotkę jego tabliczki znamionowej. 9600G warto kupić w cenie do 550 zł bo za 620-650 można kupić szybszą kartę 8800GT 512Mb.