Jak zinterpretować wyniki?

Nie wiem, jak zinterpretować te wyniki:

  1. MindSoft Utilities XP/ Maintenance tools/MindSoft Scandisk/C - find and recover defective sectors - wynik OK (bez błędów)

  2. MindSoft Utilities XP/ Maintenance tools/MindSoft Scandisk/D i E - automaticaly repair file system - wynik OK (bez błędów)

  3. MindSoft Utilities XP/ Maintenance tools/MindSoft Scandisk/C - automaticaly repair file system - wynik OK (bez błędów)

  4. MindSoft Utilities XP/ Maintenance tools/MindSoft Scandisk/D i E - automaticaly repair file system - wynik OK (bez błędów)

  5. C/Właściwości/Narzędzia/Sprawdź/Skanuj dysk i próbuj odzyskać uszkodzone sektory - wynik OK (bez błędów)

  6. HDD Life - pełna sprawność dysku

  7. Mój komputer/Właściwości/Sprzęt/ Menedżer urządzeń - wszystko OK

  8. Podgląd zdarzeń/ system - OK

  9. Zarządzanie komputerem/Zarządzanie dyskami - wszystkie partycje zdrowe

  10. C/Właściwości/Narzędzia/Sprawdź/Automatycznie napraw błędy systemu plików - wynik po całym skanowaniu: 808 kb w uszkodzonych sektorach

Dysk Maxtor 160 Gb, 7200, SATA - 2 letni, system XP Pro. Dotąd było wszystko w porządku. Nadal system jest stabilny, wszystko funkcjonuje, jak powinno. Jedyne wydarzenie sprzed 2 dni - zainstalowałem jakiś wredny plugin do Firefoxa, po którym program już nie dał się uruchomić, musiałem go odinstalować, ponowna instalacja nie poprawiła sprawy.

Jakie przyjąć rozwiązanie?:

1/ format C i reinstalacja systemu

2/ przepuszczenie komputera przez program HDD Regenerator - tu mam jednak obawy, co prawda producent twierdzi, że dane na dysku pozostaną nienaruszone, ale jakoś nie za bardzo w to wierzę.

Proszę bardzo o ewentualne wnioski i sugestie.

Barnaba

Jeżeli o to chodzi to nie ma się czym przejmować.

Nie zakładaj takiego samego topiku w 2 działach

Dzieki za pocieszenie, obawiałem się fizycznej awarii dysku