Jak zlikwidować białe pole z obrazka

Witam mam napis i chcę zlikwidować z niego pole białe aby nie istniało ono tak aby ten obrazek nałożyć na zdjęcie nie było wokół niego białego pola tylko przeźroczyste może ktoś to zrobić mam 2 pliki do zrobienia PILNE

Można to zrobić w większości programów graficznych. Np. Microsoft Photo Editor, albo Gimp. Ściagnij jakiś z Vortalu http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=12

a czy ktoś by móg mi to zrobic??

nie sam musisz sie wysilić…:stuck_out_tongue:

Kolego raz admini zrobili Ci numer i prosili byś takich odpowiedzi nie dawał a ty obiecywałeś, że nie będziesz i co ?? !!

korek masz problem - zajrzyj do helpa programu.

Przy pomocy narzedzia do zaznaczania --> zaznacz białe pole --> usuń i zapisz obrazek jako *.gif z przeźroczystością lub jako obrazek *png. Wtedy białego tła nie będzie widać. Zresztą na ten temat było kilka postów na forum --> użyj wyszukiwarki

zainstalowałem gimp-2.2.10-i586-setup i co zrobić aby wyciąć białe pole z obrazka??

Tworzysz nowy obrazek z przezroczystym tłem żeby wymiarowo odpowiedał temu co cchesz usunąć tło > wklejasz obrazek > wciskasz F > zaznaczasz białe pole,które chcesz usunąć i wycinasz (crtl+x) > zapisujesz obrazek bez tła jako gif,lub png i masz bez tła.

Zresztą Monczkin to już Ci wytłumaczył dobrze.