Jak zlikwidować czarne paski po bokach na panoramie w starym programie?

laptop samsung 15 cali, windows 7, intel hd grap famil, geforce 520mx, natywna i obecna rozdziałka to 1366x768.

 

Program który używam uruchamia się tylko w rozdziałce 1024x768 więc nie ma w nim możliwości zmiany rozdzielczości tak jak w grach.

 

Jeśli w windzie mam właśnie 1024x768 widzę program na całym ekranie, widok jest rozciągnięty w bok, natomiast jeśli w windzie jest 1366x768 po bokach widzę czarne paski.

 

Jak zlikwidować czarne paski mając rozdziałke natywną? czyli 1366x768? tak jak film w małej rozdzielczości możemy zobaczyć na całym ekranie bez problemu!

 

zainstalowałem najnowsze stery nvidii i nadal w panelu sterowania nvidia nie mam skalowania!

ppm-właściwości grafiki - ustawienia ogólne - widzę “skalowanie” tylko jak włączę NIEnatywną rozdzielczość - bez sensu :confused:

powerstrip - zainstalowałem właśnie ale nie widzę tam potrzebnej mi opcji

 

pomocy! !!

Włącz skalowanie w nienatywnej rozdzielczości zapisz i zmień rozdzielczość na natywną. W wypadku radeonów myk działa.

gra komputerowa (cs) w opcji 1024x768 ma rozciągnięty obraz czyli nie mam czarnych pasków więc tutaj to działa

 

niestety w tym programie nadal mam czarne paski, poratowałem się profilem aplikacji w powerstrip i przy uruchamianiu programu powerstrip zmienia mi rozdzielczość, wolniej się uruchamia ale nie mam innego pomysłu

 

nie mogę też znaleźć uniwersalnego skrótu windows aby powerstrip nie był potrzebny do zmiany rozdzialki z automatu