Jak zlikwidowac zapisywanie obrazu na stronie

Mam stronke ale umiescilem tam … zdjecia ktorych niechcial bym udostepniac innym jak zablokowac zapisywanie … zablokowalem prawy klawisz myszy i zaznaczanie tekstu… ale wciaz pojawia sie na obrazie taka mala dyskietka ze mozna zapisac… prosze o pomoc

załóż hasło na stronę, na której te zdjęcia są

p.s - popraw błędy - na stronie swojej też tak piszesz ??

Blokada tego pasaka

Jednak musisz wiedzieć,że np ktoś kto ma OPerę bez problemu omija wszystkie zabezpieczenia na stronie www.

Nie jest mozliwe zabezpieczenie całkowite kopiowania zdjęc ze strony…

Tutaj więcej o zabezpieczeniach w menu ochrona strony

http://www.kurshtml.boo.pl/

Pozdrawiam i powodzenia :slight_smile:

G

zawsze można wcisnąć print screen i dalej możesz zrobić juz wszystko z tym obrazkiem

Nie ma 100% sposobu na takie zabezpieczenie…

No ale można nieco utrudnić zasysanie zdjęć.

Jak?

Otóż dla wielu kłopotliwym jest już ominięcie zabezpieczenia polegającego na maskowaniu bezbarwnym gifem:

src=“obrazek.jpg” width=“120” height=“60” border=“0” alt=“Opis obrazka”>
[/code]

Dodatkowo stosuje się często blokady JavaScript: PPM, Cache, ImageToolbara, PrintScreena, Zapisu itp.

Zeby utrudnić podgląd źródła, można zagmatwać kod sstrony Obfuskatorem …można zakodować skrypty itp.

Nadal jednak nie ma gwarancji, że ktoś nie ominie tych blokad…

Można więc jeszcze do obrazków dodać znaki wodne …a same fotki zakodować dla danego hosta (teoretycznie uniemożliwia to otwarcie takiego obrazka poza oryginalną stroną www)

Baaardzo uparci jednak ze wszystkim spobie poradzą :roll:

napisalem stronke dla mojej siostry… ona jest kosmetyczka… niemusi byc jakis masakrycznych zabezpieczen… bo sadze ze malo chakerow bedzie nania wchodzic :slight_smile:

na strone nie chcem zakladac haska bo ma nania wchodzic duzo osob :slight_smile:

re:P.S- jestem dysortografem- niepanuje nad bledami ale dzieki ze zwruciles uwage:)

Dzieki Darek to powinno wystarczyc :smiley: bóg Ci wynagrodzi w dzieciach :smiley:

Nie bierz tego za złośliwość z mojej strony, ale bez problemu można pisać w Wordzie, OO czy czymkolwiek innym sprawdzającym błędy ortograficzne.

Pisanie na forach internetowych z błędami i zasłanianie się dysortografią, trąci w moim przekonaniu nutką lenistwa.

Na mojej stronie niema bledów… przyznam sie ze nie przylozyłem sie aby tu ich nie popełniać