Jak zlinkować plik swf?


(Piotrek650) #1

Odezwał się do mnie niejaki: "Wojciech Wojtysiak Dyrektor Działu Rozwoju Biznesu i Usług Multimedialnych" bo ktoś ładnie mnie podkablował, że mam ich pasek na forum. Jednak po rozmowie z nim dostałem pozwolenie na umieszczenie bez konsekwencji prawnych ich paska na forum pod warunkiem, że pasek będzie klikany i będzie prowadził do ich strony czyli tvn24.pl Problem pojawił się w momencie gdy chciałem zrobić takiego linka. Za groma nie mogę do zwykłych fotek tak ale nie do tego paska. Proszę was o pomoc, jak zrobić taki link, bo bym chciał mieć ten pasek na forum. To muszę "zlinkować":

[/code]

ps. adres forum to http://www.plonsk.idl.pl niestety w chwili obecnej pasek jest wyłączony ale mam nadzieję że z waszą pomocą szybko to się zmieni :slight_smile:


(Karmazyn65) #2

(Piotrek650) #3
[/code] Niestety to też nie działa :-( Zastanawiałem się czy może nie wsadzić tego w ramkę co wy na to ? Jest to jakieś rozwiązanie ? ps teraz zobaczyłem nie powinno być czasem tak ? czyli z " po swf [code]src="scroll.swf"?clickTag="http://www.tvn24.pl"

(Karmazyn65) #4

Sprawdź.


(Piotrek650) #5

No i lipa… Pomysłów mi już brakuje :frowning: