Jak Zmiejszyć Ping?

Witam ! Mam bardzo duży problem związany z dużym pingiem ! Sprawdziłem w testerze (Internet i wgl. Wszystko dobrze ) jednak ping wynosił 250-300 ! I Proszę was o pomoc ponieważ takie gry jak : CS 1.6 (Oryginalna wersja STEAM ale źle chodzi) / Tibia bardzo duże lagi , YT filmiki się zacinają :/. Proszę POMOCY :smiley: !

  1. Takich tematów na tym forum są tysiące. Czy tak ciężko wpisać słowo “lagi” czy też “ping”, w tej małej wyszukiwarce, którą masz w górnym, prawym rogu i nacisnąć magiczny przycisk “szukaj”?

  2. Co to za internet? Jak radiówka, to nawet nie czytaj dalej tego posta, tylko zmień net.

  3. Start>uruchom>cmd>ping onet.pl -t. Podaj czasy.

  4. Przeskanuj kompa jakimś dobrym antywirusem + malwarebytes, przeczyść rejestr, zdefragmentuj dyski.

  5. Jak to nie pomoże, zastosuj się do tego i tego.

Dysk Defragmentowany Wczoraj , Internet Bardzo Dobry pod względem niezawodności (2mb) Przez kabel (DialNet) chodzi o to że nie dawno wszystko chodziło dobrze a tu nagle w test (prędkość 1.9mb / PING - 300 ! ) Komputer skanowałem Nod32 i Dr.Web Więc nie wykryło jakiegoś wirusa … Zmniejszyłem rezerwę z 20% na 0 Ping spadł o 10-30 ale to nadal za dużo … Więc proszę o jakieś porady , sterowniki etc. Dziękuje wgl. za odpowiedź :slight_smile:

Zacznijmy od tego że to może być chwilowy problem techniczny po stronie ISP. Odpal pieca z jakiegoś LiveCD, sprawdź jak tam wygląda sytuacja z netem. Jak jest kiepsko to masz dwa wyjścia:

  1. Zgłosić problem ISP

  2. Odstawić gierki

Polecam opcję 2 :wink:

Mam 15 lat poszedłem na TI żeby nauczyć się programować itp. Dlatego odstawienie gierek odpada :confused: