Jak zmienić adres e-mail na koncie?

Dzień dobry. mam nietypowy problem iż mam założone na komputerze dwa konta jedno administratora i drugie gościa ale tam przez przypadek zmieniłem adres e-mail weryfikacyjny na inny i teraz nie chcę tworzyć nowego i go usunąć i pozostać bez adresu weryfikacyjnego gdyż takie coś na pewno nie może mieć miejsca gdyż wszystko pamiętam bo do komputera loguje się za pomocą numeru PIN.
Screenshot 2023-12-07 at 21-22-18 Dodatkowe opcje zabezpieczeń

:open_mouth: Ujawniłeś czarno na białym adres!

Co do problemu, to dodaj alternatywny adres lub nr telefonu do konta. Musisz to mieć, by zweryfikować, czy to ty coś robisz, czy nie…

Spróbuj wrócić na konto lokalne i założyć nowy adres Hotmail/Outlook a stary spisać na straty (ustaw sobie przekierowanie poczty i długie hasło).

https://www.dell.com/support/kbdoc/pl-pl/000140161/jak-skonfigurowac-konto-bez-hasla-nopa-w-systemie-windows-10



Musisz to mieć

Może napisać czy Bogusia może jej zaakceptować ten mail i potem następny, że rozparuje ją z kontem Outlook/Hotmail (Microsoft).

Jak konto Google nie istnieje to można je założyć, kliknąć ponowienie potwierdzenia alternatywnego adresu, potwierdzić rozparowanie i zamknąć zbędny e-mail, najwyżej inne Bogusie Nowak będą musiały użyć innych cyferek (konto przy jej umiejętnościach i tak pewnie przepadnie w okolicach grudnia 2025 za brak logowania/aktywności).