Jak zmienić adres email?

Witam.

Chciałabym zmienić adres email,bo przychodzą do mnie dziwne wiadomości o treści ‘‘Podobac sie przeczytac ten udokumentowac’’.

avast wykrył w tej wiadomości wirusa-robaka i usunęłam te dziwne emaile.Proszę o pomoc,z góry dziękuje. :slight_smile:

Prosta sprawa załóż nowy. Poprostu duzo spamu dostajesz

A jak zmienić? Jest gdzieś taka opcja w okienku neostrady? :frowning:

tylko na innym serwerze, bo nowe konto na tym samym nie za dużo by dało :smiley:

A czy tak trudno byłoby założyć sobie nowe konto np na Gmail? Tzn Google,albo Onet,albo wp,albo o2.pl …

o2 i gmail szybko odbieraja listy…

sprawdzone 8)

Tylko nie Onet i WP - najgorsze na rynku.

na gmail nie będą ci przychodziły żadne reklamy :wink:

U mnie codziennie 50spamu

Zależy czy rozpowszechniasz/wklejasz meila na necie

ja mam 1 spam na tydzien na gmailu…ale w dziale spam ;]

Ja mam gmail i jest spoko, ale szkoda mi, że przychodzi mi średnio od 1-2 spamu dziennie.

ja nie mam sppamu w gmailu odkąd założyłem… po prostu nie publikuję swojego adresu w sieci :stuck_out_tongue: a przynajmniej nie często :stuck_out_tongue:

właśnie :wink:

na gmail nie przychodzi żadne spam, inaczej niż w przypadku interii, wp, gazety, itp. ale jak ktoś gdzieś tam sie zarejestruję używając swojego adresu to przecież logiczne, że zaczną przychodzić reklamy :stuck_out_tongue:

Do jakiego folderu,bo jak do folderu ,to się nie liczy. :!:

To dzieje się od piątku.Ale spam przychodzi tylko w dni powszednie… 8)

Razem:6 takich wiadomości. :frowning:

doprawdy?

To dlaczego ciągle dostaję informację, że wygrałem na loterii?

Mimo ręcznego oznaczenia jako spam takie wiadomości przechodzą. Najciekawsze są sumy wygranych… Daliby w końcu coś więcej, bo z reguły to tylko 1 milion funtów, albo 700 tyś… :lol:

Ale fakt faktem - większość trafia do folderu spam 8)

mi nic takiego nie przychodzi…trza nie dawać maila na byle czym

problem w tym, że był on podany tylko na jednej stronie - w komentarzu do joosta. Nigdzie indziej.

to tak samo jak z łańcuszkami na gg…innym full przychodzi a mi nic