Jak zmienić adres Ip?

Hej, czy jest ktoś kto mógłby krok po kroku opisać jak należy zmienić adres ip.

powiedzmy byłem gdzieś na jakieś stronie i zapisał się tam mój adres ip. Chciałbym raz jeszcze wejść na tą samą stronę pod innym ip. nie pytajcie dlaczego.

Pełno jest rozwiązań na internecie. Niestety tłumaczenia są jak dla zaawansowanych.

Chciałbym, żeby znalazł się ktos kto krok po kroku potrafiłby wytłumaczyć co i jak.

Przykład nieprawidłowego tłumaczenia

Patrze program SurfAnonymous 1.0.1.0

opis: Jego działanie jest w pełni zautomatyzowane, jedyne co trzeba zrobić, aby wybrany program działał w oparciu o serwer proxy, to przeciągnąć go do okienka aplikacji SurfAnonymous.

Ale z racji tego, że jestem niezaawansowany to nie wiem co to znaczy że trzeba przeciągnąć serwer proxy do okienka aplikacji …

Poprsotu to nie jest zrozumiałe dla kogoś kto się na tym nie zna.

Jeśli już ktoś będzie miał ochotę odpisać to proszę, żeby to zrobił bardzo jasno, krok po kroku.

Pozdrawiam

Serwer proxy to serwer który zapisuje dane wchodzących wcześniej userów i wykorzystuje je podczas wejścia innej osoby podpiętej do niego. W tym wypadku zmiana ip polega na podpięciu się przez owy serwer. W ustawieniach zaawansowanych przeglądarki wpisujesz dane które znajdujesz na stronce.

Co do opisu który dałeś. Masz ściągnąć program surfenymous a następnie przeciągasz sobie do jego okienka ikonkę przeglądarki internetowej. On sam automatycznie będzie ci zmieniał ip.

Jeśli masz neo możesz resetować połączenie i za każdym razem uzyskasz nowe ip.

Inaczej się nie da ;]

Tak samo można zrobić w internecie mobilnym u wszystkich operatorów :slight_smile:

Najprostrze sposób na zmiane IP sciągnij sobie program TOR portable byl wykorzystywany przez pentagon łaczy sie z wieloma serverami na całym świecie jestes praktycznie nie do wykrycia przynajmniej przez polska policje

Zdziwiłbyś się :stuck_out_tongue:

pawel500 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif