Jak zmienić email do konta Steam?

Witam,

Pamiętam nazwę i hasło do swojego konta steam, lecz email do niego przypisany już nie istnieje. Chcąc pograć w gry zarejestrowane na tym koncie muszę zautoryzować komputer poprzez wpisanie w Steam Guard kodu, wysłanego na mój email. Tu jest pies pogrzebany.

Założyłem więc nowe konto na obecny email, lecz nie można na nim zarejestrować już zarejestrowanych gier. Co więc mam zrobić by usunąć to nowe konto i zmienić email z starego na nowy ??

Logujesz się na konto Steam.

W programie na górnej zakładce: Steam -> Ustawienia

Zakładka: Okno -> Zmień kontaktowy adres e-mail

Nowego konta usuwać nie musisz.

Ale jak to zrobić, gdy niemam dostępu do tamtego emaila?? Bo tak czy siak przy tej operacji jest potrzebny dostęp do starego maila

Trochę dziwne, bo gdy ja zmieniałęm maila, a zmieniałem, to musiałem zweryfikować konto klikając na link w nowym adresie e-mail.

Może coś zmienili :frowning:

No niestety zmienili, teraz jakiś kod cyfrowy posyłają na stary email, który trzeba przepisać by zmienić email

Napisz do Valve i opisz jak wygląda sytuacja. Innego rozwiązania nie widzę.

Podaj mi adres jakiegoś formularza albo maila do nich. Też myślałem o tym, ale ani nie wiem jak się z nimi skontaktować no i nie znam też angielskiego na tyle dobrze by mnie zrozumieli, a translatory kuleją

Znalazłem tylko po angielsku - https://support.steampowered.com/ (prawa opcja)

to też znalazłem sam, ale nie wiem co dokładnie mam wybrać z tych opcji po prawej stronie

Po prawej masz obrazek wyglądający jak reklama, przez który można się skontaktować z pomocą techniczną.

ale to tam i tak trzeba podać stary email :frowning: przypisany do konta, a to mi nic nieda

To chyba skończyły mi się pomysły. Ewentualnie forum Valve, ale tam też pewnie trzeba się logować.

to może podaj link do tego co mówisz pierw

Dalej nie rozumiecie, co mi to da, skoro tam trzeba podać login i email do starego konta, a to ze mi na stare konto odpowiedza to mi nic nie da, pozatym niema tam pola do opisania problemu

czyli możesz się zalogować na to konto czy nie możesz? Napisałes w pierwszym poście, że pamiętasz login i hasło, więc zaloguj się na to co pamiętasz, wejdź na tą stronę i zrób to co napisałem…

nie mogę się zalogować bo trzeba wpisać kod z Steam Guad posłany na starego maila :frowning:

Dodane wtorek, 3 maja 2011, 08:39

temat do zamknięcia, dogadałem się z BOK interi i odblokowali mi usunięte przeze mnie konto