Jak zmienić hasło do modemu, i jak połączyć się z modemem za pomocą tabletu

Witajcie niedawno kupiłem tablet, (mam też komputer wraz z modemem scientific atlanta wszystko ładnie śmiga) jednak nurtuje mnie pytanie dlaczego mój tablet pokazuje że mogę połączyć się z internetem, a nie mam routera WiFi ?

Kiedy próbuje się połączyć wyskakuje błąd że trzeba podać hasło, a zabezpieczenie tego modemu to wpa/wpa 2 PSK a nazwa to TP-LINK i jakieś litery i cyfry. I tu pojawia się problem czy można w ogóle połączyć się z internetem za pomocą tableta/smartfona ?

I jak zmienić hasło tego modemu ?

Jeżeli napisałem niezrozumiale,  to napiszcie.

Remulux

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Żeby połączyć z  zabezpieczoną siecią musisz podać hasło to chyba normalne. Jak go nie pamiętasz to po prostu wchodzisz w ustawienia modemu czy co tam masz i tam zmieniasz to hasło. :slight_smile:

No ok ale jak to zrobić ? Nie znam się na tym, a w google nie mogłem znaleźć tego o co mi chodzi.