Jak zmienić IE na Firefoxa?

To jedno.Dwa to czy warto to robić? A pytanie trzy to w jaki sposób później ewentualnie wrócić do przeglądarki InternetExplorer?

śmieszne pytania…

po prostu instalujesz sobie firefoxa np stąd:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1875&t=17

i masz przeglądarkę… z IE cały czas można korzystać, nie trzeba niczego zamieniać

pewnie :smiley:

zainstalować firefoxa ?

zdania są podzielone mi dobrze na IE7

firefox instaluje się jako osobny program bo takim w istocie jest więc można używać dwóch przeglądarek jednocześnie.

Po prostu pobierasz i instalujesz przeglądarkę Mozilla Firefox. Uruchamiasz ją z ikonki na Pulpicie, jak każdy inny program :slight_smile:

Po prostu uruchamiasz przeglądarkę Internet Explorer z ikonki na Pulpicie :slight_smile:

Warto :slight_smile:

No wielkie dzięki.

Wytłumaczone masz to już wcześniej, a jeżeli chodzi o ustawienie domyślnej przeglądarki to FF sam zapyta czy ma nią zostać, ewentualnie: Start —> Określ dostęp do programów i ich ustawienia domyśne —> możesz tam wybrać domyślną przeglądarkę, klienta poczty, itp. i ewentualnie jak będziesz chciał wrócić do IE to znowu w tym miejscu możesz to ustawić, a Firefoxa po prostu odinstalować.

TAK - (jednak sam wybrałem Operę).

Można mieć wiele przeglądarek jednocześnie. Zainstaluj FF (nie odinstalowywując IE) i sobie potestuj. Możesz też zainstalować Opere wtedy zobaczysz która dla Ciebie będzie najlepsza.

Nie zadawaj tego pytania tutaj bo każdy użytkownik ma inne zdanie. Tyle ile jest użytkowników tyle uzyskasz odpowiedzi. Doinstaluj sobie te dwie przeglądarki i używaj tej, która jest dla Ciebie optymalna.

To jeszcze mi powiedzćie jak zmienić tam język na polski.

Gdzie? W Firefoksie? Jeśli masz polski system operacyjny to przeglądarka Firefox jest od razu po polsku.

wedłóg mnie warto nagrac FF bo jest szybsza od IE7!!

albo zrób tak jak ja czyli miej nagrane obie przeglądarki i sam zobaczysz która lepsza!! jak bedziesz chciał wrócić do ie7 to firefoxa poprostu usuniesz

Nagrać? :x Dysk twardy to nie kaseta VHS, żeby na nim nagrywać.

Żeś pojechał … ‘‘wedłóg’’, co to znaczy ‘‘nagrać program’’?? Na płytę?

dziwne pytania tu padaja ‘‘nagrać program’’“Jak zmienić IE na Firefoxa?”:slight_smile:

kolega sie tylko przejęzyczył, a wy już wymyślacie cuda :slight_smile:

chodziło z pewnością o w granie

IE nawet nie da się odinstalować :slight_smile:

da się :smiley:

Da się tylko wyłączyć do niego dostęp, ale całkiem odinstalować nie da. korzysta z niego Windows Explorer (czy jakoś tak), w każdym razie IE jest integralną częścią systemu.

Da się usunąć całkowicie, ale jest to niezalecane.